1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

open tray error po wgraniu firmware LT 1.9

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Holy Spector, Lipiec 24, 2011.

1. Holy Spector

Holy Spector Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    DeepBlackHole
    Witam,

mam problem taki, że po wgraniu najnowszego CFW napęd zachowuje się nader dziwnie. Co jakiś losowy czas wysuwa tackę i sam ją wsuwa, robi to nie raz do połowy i kilka razy podrząd. Czyta wszystkie płyty bez problemów, grasz sobie grasz a tu zonk płyta sama wyskakuje i powrót do dashboard-a. Próbowałem reflasha na stocka i to samo, zachowuje się tak nawet po odpięciu kabla sata. Muszę odłączać xbox-a od zasilacza bo sam się potrafi włączyć, reaguje tak jak przy naciśnięciu przycisku od otwierania tacki, zawsze po podłączeniu zasilacza wita mnie otwartą tacką. :mad:

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Uszkodzila sie elektronika, zakup nowy naped

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk