1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Opening Tool X360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dragon1493, Grudzień 12, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czy opening tool z x360 fat pasuje rowniez do slim ? Wiem ze wygladaja inaczej ale chce miec pewnosc, bo przed chwila kupilem do fat i sie zastanawiam czy musze tez kupowac ten do slim, mam w domu fata i slima i czasami trzeba od srodka z kurzu wyczyscic :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Slim

Fat

Nawet małym prostym wkrętakiem to otworzysz...
    Ale Ty mi na takiego nie wyglądasz, skoro nie umiesz takiej prostej rzeczy znaleźć w googlach, wystarczy popatrzeć że to inaczej wygląda... i wiadomo że nie pasuje.
    Let me google that for you
    Let me google that for you

1 osoba to lubi.
  4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Najlepszy tooooool ever....[​IMG]

1 osoba to lubi.
  5. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie wyskakuj mi z tekstem na jakiego ja nie wygladam, bo nic o mnie nie wiesz, a napisalem ze to wyglada inaczej i czy moze pasuje. Temat mozna zamknac, bo zamowilem oba do fat i slim.

A co do srubokreta to sie wystrzegam takich serwisow co tylko zniszcza obudowe konsoli wole dac opening tool i niech sie bawia :p

6. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wystrzegaj się faktycznie, nie masz umiejętności żadnych to racja rozwalisz całą obudowę i będzie tragedia, ale powiem Ci że po rozebraniu xxxxxxx konsol nie potrzeba żadnego specjalistycznego szitu do otwierania obudów xboxowych. Praktykę zdobywa się po odpowiednim czasie...

1 osoba to lubi.
  7. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Widzialem juz pieknie otwarte obudowy i nie chce zeby tak moja wygladala, bo wyglada jak nowka.

Zreszta wiedzialem ze na was zawsze mozna liczyc jak cos sie potrzebuje na szybko.
    Nie widze sensu prowadzenia dalszej konwersacji jezeli juz to pare godzin temu zamowilem.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum