1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Operation Flashpoint : Dragon Rising

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez kerpal, Październik 7, 2009.

1. kerpal

kerpal Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Witam , jak wasze wrażenia po zagraniu w tą grę ?? ja muszę powiedzieć ... że niestety ale z wielkim bólem , zawiodłem się , może dlatego że ciężko się celuje , niby to moja pierwsza taka gra za manualnym celowaniem na xboxa ... w gta mam auto aim , ale ogólnie , grafika miała być mega super i w ogóle , jakieś takie wszystko bez klimatu ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macek

Macek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no bo to raczej "symulator" jest, a nie zwykła strzelank :)

4. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    no nie powiem ale gra jest fajna a nawet bardzo i bardzo ciezka ale ode mnie ma wielkiego +:) ciekawe jak na multi bedzie, ale szczerze to i tak na MW2 czekam a to juz tylko godziny zostaly;)

5. kerpal

kerpal Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    a ja powiem że miesiąc ;p

6. KrzQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    że co???? miesiąc? premiera przesunięta? nie może być:(

7. Macek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wersją pecetowa została przesunięta :)

8. kerpal

kerpal Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    tak jak pcetowa wersja tak i xboxowa , pojawi się w listopadzie , na xboxa na początku miesiaca , na pc pod koniec ...

9. Macek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ahh no tak masz rację
    my bad :)

10. TomKatto

TomKatto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Premiera na USA była 06.10.2009, gra może i graficznie bez rewelacji, jednak myślę że grywalność dobra,szczególnie w co-op.

11. tkn

tkn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Rozmawiamy tutaj o Operation Flashpoint: Dragon Rising a nie o MW2.

Gra miała już premierę wszędzie :p więc czekamy na jakieś opinie tych co już zagrali :)

12. depioter

depioter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tczew
    grafika nie powala, otoczenie szare, strzelamy do punkcików lub krzyżyków(jak widać ręcę i nogi). wsumie więcej jest przemieszczania się niż samej walki (przynajmniej po 2 pierwszych misjach tak mi się wydaję), a tej walki to też sie za specjalnie nie czuje bo wszystko odbywa sie na duże odległości. mam nadzieję, że dalej będzie lepiej.

13. -=Rothen=-

-=Rothen=- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kredkolandia
    No ja już troszke pograłem,i szczerze sie troche zawiodłem...poczytałem przed premierą różne fora i sporo ludzie twierdziło że ta gra zmiażdzy MW2,moim zdaniem bliżej tej grze do BF:BC (chodzi mi o teren rozgrywki).
    Graficznie nie powala,liczyłem na coś lepszego ale ujdzie wkońcu liczy sie rozgrywka....która jest jak dla mnie dośc trudna mimo że gram na normalu,jeden strzał eliminuje nas z gry,a trafić w przeciwnika z większej odległości to trzeba byc chyba snajperem bo mi sie jeszcze nie udało :confused:
    Generalnie tak jak napisał kolega wyżej,gra szara i więcej tu taktyki i biegania po terenie.
    Jak ktos lubi szybka strzelanke w której cały czas coś sie dzieje to musi poczekac do MW2 ;)

14. kerpal

kerpal Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Też mam takie zdanie ;]

15. Pavel

Pavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Trochę już pograłem i muszę powiedzieć ze gra jest naprawdę dobra (grałem na PC, bo jednak to jest symulacja pola walki i ręcznie celować na Xie jest dość ciężko), na razie przeszedłem pierwsze trzy misje, i rzeczywiście jak pisze kolega depioter więcej się chodzi niż strzela ale to nie MW2 gdzie gra jest nastawiona na akcje i filmowość, OFDR jest gra taktyczną nastawioną na myślenie, planowanie i przeprowadzenie precyzyjnego szybkiego ataku. W końcu żołnierze na prawdziwej wojnie nie lecą z okrzykiem na ustach i sami ratują świat ;) dlatego nie ma co przyrównywać tego do MW2. Widać że autorzy starali się oddać jak najwierniej ukazać wojnę, wystarczy jeden mały błąd, niepotrzebne wychylenie i idziesz do piachu (oczywiście nie mówię tu o grze na najłatwiejszym poziomie trudności bo wtedy gra jest nijaka w sumie, polecam najwyższy poziom trudności, wtedy naprawdę czuć adrenalina podczas każdej misji). Co do grafiki, to jest utrzymana w szaroburych, przygnębiających kolorach, ale to tylko dodaje klimatu grze. Tekstury są dość szczegółowe, modele postaci i bronie bardzo ładne, dynamiczny cykl dobowy też bardzo dobrze się sprawdza. Jedyne do czego mogę się przyczepić w kwestii grafiki to brzydka tekstura ziemi i czasami sztucznie wyglądające promienie światła.

16. grzesiek34232

grzesiek34232 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jest w tej grze ustawienie czułości sterowania bo jakoś nie zauważyłem?

17. Marcin888

Marcin888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legionowo
    Mnie się gra podoba, bo to miała być symulacja. Dla tych co chcą mniej chodzić, a więcej powalczyć podaję kod, który trzeba wpisać w extras BLEEDINGBADLY odblokowujący Fire Team Engagements (nowe, krótkie misje)

18. Diwi

Diwi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powiem wam że napaliłem się na tę grę przed premierą (przeszedłem OFP1 razem z dodatkami) i nie zawiodłem się. Grafika nie powala, ale nie to jest najważniejsze w tej grze. Czekałem na grę która będzie realistyczna, gdzie każdy błąd może spowodować szybką śmierć i w końcu doczekałem się.

Gram na trybie Hardcore i szczerze mówiąc zrobiłem już 7 podejść do trzeciej misji jednakże cóż, za każdym razem nie udawało się (albo ginąłem, albo nie udawało mi się wykonać celów w odpowiednim czasie), zobaczymy czy jutro uda mi się przebrnąć przez "atak na wioskę ;)".

19. Marcin888

Marcin888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legionowo
    Zdobycie wioski to pikuś, ale obrona jej później jak atakują ze wszystkich stron

20. Diwi

Diwi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tzn. właśnie o to mi chodziło, atak to nie jest problem, wykładam się przy obronie ;)

21. KrzQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    ja na lotnisku miałem problem, znaczy się na planszy po wsi ale dalem rade;) trzeba przyznać ze gra się udała:D

Wczytywanie...

Poleć forum