1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Operation Flashpoint Dragon Rising

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez anih1, Maj 15, 2010.

1. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A CO SĄDZICIE O TEJ GRZE ?

---- ZROBIONA
    witam , gram w operation flash point dragon rising , jestem gdzies chyba w 3 mapie , na plaży w ostatnim checkpoincie chyba , od checkpointa mi się zapisało , i nie umiem przjeść misji , jestem koło domków na plaży i takiego minigana czy coś takiego który tam jest , mam helikopter i mamy chyba czegoś bronić a wrogowie przychodzą i ciągle mnie atakują , albo mnie cały czas zabijają a jak nie zabijają to kończy się misja bo czegoś nie zrobiłem nie wiem o co chodzi , w tej misji , pomożecie ?

W ZADANIACH PISZE :
    PRIMARY OBJECTIVES : SECURE BEACHHEAD ,

SECONDARY OBCJECTIVES : PROTECT AAVP FROM AT TEAMS

ŻE NIE WYKONANE , dajcie jakieś wskazówki ? mam 1 samochód i 1 helikopter

--------------------------------------------------------------------------------\ ZROBIŁEM MISJĘ :d

2. Lotnik421 Xbox One

3. anih1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    sprawdzałem i jest to 3 misja ,

4. tosh92

tosh92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Z Tego co rozumiem z zadania musisz bronic plaży i dodatkowo swój team nie grałem w grę tak mi się wydaję niech ktoś inny się też wypowie :) bynajmniej ja to tak widzę :)

5. sla0

sla0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tu obejrzyj sobie filmiki z 3 misji YouTube - Broadcast Yourself.. Pamiętam, że ja też miałem z nią problem, ale jakoś sobie poradziłem.

6. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Pamiętam, że ja w jednej z misji też miałem podobny problem, wrogowie ciągle napierali, a ja nie umiałem się bronić. Gdy przeszedłem misję od nowa to nie było już problemu.

7. anih1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ok :D zrobiłem , udało się ale się napracowałem ,zrobiłem od nowa żebym miał ten pojazd już nie pamiętam jak się nazywa . teraz wojna z 4 misją

Wczytywanie...

Poleć forum