1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Operation Flashpoint: Red River-Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez yahoone, Kwiecień 16, 2011.

1. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Gra w sieci.
    Tylko opinie.

Nie ma ap25, wyprzedzajac pytania

2. Lotnik421 Xbox One

3. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    !!!PIERWSZE WRAŻENIE, KTÓRE NIC NIE MUSI OZNACZAĆ!!!

SGra kompletnie mi się nie podoba. Graficznie prezentuje się nieco lepiej niż w MoH, ale w oczy rzucają się strasznie słabe tekstury. Na PC powinno być wyraźnie ładniej. Wkurza optymalizacja - gra chodzi zazwyczaj 30FPS, jednak dość często liczba klatek mocno spada.
    Red River wydaje się dramatycznie nudny - na 5 min strzelania przypada 5minut wysłuchiwania interesujących inaczej dialogów siedząc na przyczepie samochodu. Normalnie szlag mnie trafiał. Realizmu praktycznie gra żadnego nie oferuje - to lekko taktyczny FPS, w którym można łatwo zginąć.

Dużym plusem gry może być fakt, że wydaje się być dużo bardziej nie liniowa niż ostatnie strzelanki (no, może z wyłączeniem Crysis 2), ale i tak większość czasu spędzamy na przechodzeniu z punktu a do b (często w odległości ~5m! Twórcy mają chyba nas za kretynów).W oczy mocno rzucają się przeróżne bugi i średnia sztuczna inteligencja. Oczywiście dam jej szansę, jednak jak na razie nie liczę, że będzie dla mnie lepsza niż 6+,7/10. Dragon Rising ocenił bym na 7+/10 - dużo lepszy klimat, ładniejsza grafika, większe rozbudowanie

4. Zupek

Zupek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jak dla mnie gierka kozacka, wszystko czego oczekiwałem po poprzedniej części. Nie jest to kolejny klon call of duty, nie wystarczy biec (sekunda i jesteś martwy) i strzelać do stu przeciwników, trzeba pomyśleć, ukryć się za osłoną czy zajść wroga z flanki. Grafika mogła by być trochę fajniejsza jest tylko ok. Polecam szczególnie wszystkim fanom poprzedniej części.

P.S. Do osób uważających że jest mało strzelania - w późniejszych misjach (dzień 6 bodajże) zaczyna się już ostro dziać pod tym względem.

5. livingfear

livingfear Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    cienizna,grafa,bol dla oczu,malo strzelania,wogole,gralem jakies 20 minut i juz jej nie wlacze.mw2 i BBC 2 miażdżą te gre,nie polecam.

6. l.k

l.k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Porównanie tej gry do COD czy Battlefield lub MoH to co najmniej groteskowe zajęcie. .

Gra podobna do poprzednich części. Więcej myślenia, ustawiania, gadania i biegania niż samego strzelania, ale za to jest satysfakcja z fajnie rozegranej misji. Fakt, grafika nie powala, a kolory nawet trochę rażą w oczy. Ogólnie 8/10 jak dla mnie.

7. tomaszek12

tomaszek12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No zgadzam się z mikul1991 jakoś w tym aucie nic się nie dzieje a jedziemy kilka min. ( jak ktoś cienko stoi z angielskim to kaszana ) trochę strzelania ...ale raczej szybko nas wykończą :( .
    Bardzo się zawiodłem grafika raczej Ok ale grywalność bardzo słaba :) !!!

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Niestety jest to FPS podobny do filmu klasy B. I nie mam namyśli grafiki itp. Po prostu za mało się dzieje a za dużo "gadki szmatki". Nigdy nie przepadałem za grami z serii Operation Flashpoint.. A tej grze chciałem dać szansę. Ogólnie grafika nie jest taka zła, ale co z tego jak cała frajda jest znikoma.. Dla mnie to tytuł który już z góry idzie na półkę..

9. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dalej jest trochę lepiej, ale bugi są wszechobecne. Nie dziwię się, że premierę wersji NTSC przenieśli na czerwiec.
    W dalszej części gry dzieje się zdecydowanie więcej niż na początku, ale pasjonujące przejażdżki zdarzają się ciągle (ba, nawet w samolocie można sobie przez kilka minut posiedzieć i posłuchać pasjonujących dialogów!)

Lubię dość trudne, taktyczne FPSy i tylko to mnie przy niej trzyma. Gra w porównaniu do CoD, MoH, BF czy Homefront jest nieporównywalnie bardziej nieliniowa. Działania trzeba dobrze zaplanować, inaczej łatwo się ginie. Checkpointy rozmieszczone są momentami wprost beznadziejnie: przed ciężką akcją potrafią dać dramatycznie nudną i długą rozmowę do słuchania - giniesz to powtarzasz całość.

10. truskolodz

truskolodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dublin/Łódź
    CooP w poprzedniczce był po prostu BOSKI! Tym bardziej, że to nie jest klon CoDa. Nie jest to co prawda Arma 2 ani nawet pierwszy Flashpoint - które są trudne i dla nielicznych! Tylko Red River pojawi się w sklepach to kupuję, specjalnie dla Coopa z przyjaciółmi.

Dzieci przyzwyczajone do CoDa nie grajcie w tę grę, szkoda waszego czasu.

11. Ronnieosx

Ronnieosx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Wlkp
    dla mnie to Dragon Rising po liftingu nic więcej (wiem co mówię bo sam go mam) pewnie multi tak jak w OF DR na 8 max osób lub 16 (nie mam pojęcia ale czego się spodziewacie po Codemasters) lepsze były te starocie z 2001 ale na kompie to była zabawa (ehhh dobre stare czasy)

Wczytywanie...

Poleć forum