1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Operation Flashpoint - United We Stand

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez keny566, Październik 15, 2009.

1. keny566

keny566 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Utknąłem w misji United We Stand. Zadanie polega na ochronie Beachhead. Moment ten powtarzam już chyba z 30 raz. Czy ktoś z was zna jakaś dobrą taktykę na przejście tego momentu ?

I czy ktoś wie na czym polega osiagnięcie All Patched Up ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Malcus

Malcus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Międzyrzecze / Silesia
    Witam, a jam ma problem na lotnisku, nie wiem co trzeba zrobić.. zabiłem tam polowe ludzi i wszedłem na ten budynek i nic :D

4. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Jeśli to ta misja o której myślę to chodzi ci o sam koniec (obronę tej wioski) ja przeszedłem ją za pierwszym razem. Cały czas stałem koło CKM blisko lasu, swoich ludzi rozproszyłem na odległość jakiś 10 metrów odemnie (jednego dałem na CKM) i tak siekałem (pilnuj lasu po prawej bo wyjdą z tamtąd, najlepiej daj tam człowieka i sam tam czasami chodź) jak się zrobiło już na prawdę gorąco to schowałem się do domu za twoimi plecami (ale na parterze) i strzelałem do tych w lesie.

A co do lotniska to musisz strącić helikopter.

5. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    z tego co wyczytałem, grając w Co-op musisz uleczyć (opatrzyć) rannego (leżącego na ziemi od postrzału, ale nie martwego) kolegę z drużyny.

dosłownie brzmi to tak:
    "All Patched Up - 20[​IMG]
    Apply a field dressing to a friend in Co-op

As the achievement states, whilst in a Co-op game, apply a field dressing to one of your friends who is injured.

If either you or your friend doesn't do this quick enough you can bleed out and die so it will come naturally."

6. Keenzoo

Keenzoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam

Osiagnięcie [All Patched Up] polega na uleczenie apteczką (tylko apteczką - nie mam na myśli zastrzyku, który może zrobić medyk) przyjaciela z którym trzeba zagrać w CO-OP.

PS. Operation Flashpoint 2 - Dragon Rising [1000GS] :D

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum