[opinia] Left 4 Dead x360

stachu456

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam kilka pytań związanych z grą Left for Dead na xbox'a 360.

L4D, może mi ktoś ją przybliżyć? Zdobywa też się tam bronie, poziomy itp jak w COD? o co w ogóle w niej chodzi? <- chodzi mi o rozgrywkę online.

Jest np tak jak w codzie że wbijamy się na jakiś serwer czy co?

aha i jak zamowie gre stad:

Left 4 Dead [ X360 ] - Sklep z grami, gry dla każdego - sklep.gry-online.pl

to jaka jest możliwośc że dostane gre PL, ponieważ ludzie się chwalą że grają po PL a nigdzie w sklepie takowych nie widze I jeszcze jedno, wie ktoś może ile polaków w to gra? (dużo, mało itp )
 

cage900

Banned
Użytkownik
Left 4 dead napisy PL (526708145) - Aukcje internetowe Allegro

tu masz za podobną kase a bedziesz miał pewnosc ze PL wersje dostaniesz
 

stachu456

Użytkownik
Użytkownik
nie uznaję allegro. Jedynie to takie sklepy jak gry-online (znane). To jak z tym językiem, a może wszystkie wersje PAL są w PL? Proszę także o odpowiedź na resztę pytań (z 1 postu :D )
 

teki_area

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie uznaję allegro. Jedynie to takie sklepy jak gry-online (znane). To jak z tym językiem, a może wszystkie wersje PAL są w PL? Proszę także o odpowiedź na resztę pytań (z 1 postu :D )
wyjebe miałeś na allegro czy jak ! bo niewiem gdzie można lepiej kupić gre niż tam!
 

stachu456

Użytkownik
Użytkownik
nieważne co miałem- po prostu nie uznaję...
 

stachu456

Użytkownik
Użytkownik
pomoże ktoś?:p
 

pauleta150150

Użytkownik
Użytkownik
z opini mojego kumpla gra jest przeznaczona GŁOWNIE online - kipska grafa (przeciętna)
DUZO, DUŻO ....DUŻO ZAMBIAKÓW ;D
 

pauleta150150

Użytkownik
Użytkownik
z opini mojego kumpla gra jest przeznaczona GŁOWNIE online - kipska grafa (przeciętna)
DUZO, DUŻO ....DUŻO ZOMBIAKÓW ;D
 

stachu456

Użytkownik
Użytkownik
no grę bym kupował głównie do online. Tylko co z tym językiem, i może mi ktoś wytłumaczyć bardziej rozgrywkę po siecie? Jakie są cele itp?
Zdobywa też się tam bronie, poziomy itp jak w COD?
Jest np tak jak w codzie że wbijamy się na jakiś serwer czy co?
 

Prz1994

Użytkownik
Użytkownik
jaki cel w grze ?? dojść ludźmi do danego miejsca lub zombiakami zabic ludzi, co do broni to się ich nie zdobywa tylko same są gdzieś na mapie
 

Sereczek

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
W grze masz wszystko dostępne od początku 4 bronie są w grze pistolet karabinek shotgun i sniperka i ich jakby leprze wersje w trakcie gry leżą wybierasz którą chcesz grać na początku mapy. Grasz z 3 typami przez sieć i trzeba poprostu dostać się do schronu wszystkie misje są odrazu odblokowane można też grać jednym z specjalnych 4 zombiaków wtedy gra się 4x4. Grafa to samo co half-life 2 czyli source ogólnie grafa kiepska. No to tyle gra jest w wersji PL na X360 i PL ja kupiłem ją w Saturnie.
 

stachu456

Użytkownik
Użytkownik
A i jeszcze jedno pytanie. Jeżeli kupie grę używaną, i ktoś nią grał na xbox live, to ja dalej także będę mógł grać na xbox live??

A ta z linku co jest będzie PL? Orientuje się ktoś czy w media markt w zabrzu będzie ta wersja PL i po ile?
 

Sereczek

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja w satunie za 164 zł kupiłem Media Markt to to samo więc cena może będzie podobna. Możesz kupić używaną i będzie śmigać.
 

Prz1994

Użytkownik
Użytkownik
tej gry każda wersja jest chyba PL
 

mortalis

Użytkownik
Użytkownik
Napisz maila do tego sklepu i sie zapytaj ale masz problem ze soba jakis
 

Sereczek

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Napisz maila do tego sklepu i sie zapytaj ale masz problem ze soba jakis
Jeśli nie mają w kompach zapisane że to PL wersja to raczej nie będą wiedzieć gdyż na pudełku polskiej wersji jest tylko opis po PL nie pisze że gra jest w polskiej wersji.
 

Do góry Bottom