Opinia One

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Nvidius

Świeżak
Świeżak
Jakie są wasze opinie o xbox one ? (opinia od tych którzy mają xbox'a one)
 

Anna1947

Użytkownik
Użytkownik
PLUSY:
doskonała integracja z TV; niezła lista tytułów startowych; możliwość wstecznego nagrywania rozgrywki i późniejszej edycji takiego materiału; intuicyjny interfejs; wygodny kontroler; możliwość sterowania urządzeniami podłączonymi do XOne przy pomocy komend głosowych
MINUSY
bardzo duże rozmiary; kłopoty z wykrywaniem użytkowników przez Kinecta; nie zawsze rozpoznawane komendy głosowe (na razie bez obsługi jęz. polskiego); kontroler jedynie na baterie; sporo funkcjonalności wymaga opłacenia abonamentu Xbox Live Gold
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
jako plus właśnie dodam że w padzie jest do wyboru albo baterie albo akumulatorki albo zestaw play & charge ładowany kabelkiem (zaleta nieco lżejszy jest wtedy cały pad od baterii i akumulatorków) co wg mnie na akumulatorkach trzyma najdłużej lepiej niż orginalny play& charge od Microsoftu - posiadam od dłuższego czasu;
- dużym plusem dla mnie jest możliwość podłączenia osobnego dysku na usb 3.0 (można szybszy 7200 obr/min niż w konsoli wtedy czas wgrywania gry jest mniejszy) żeby mieć dodatkowe miejsce na instalację gier przy dzisiejszych rozmiarach gier ok 40 gb to wręcz musowe jeśli ktoś lubi mieć swoje gry na dysku w większej ilości ;
- gry eXy np. Killer instinct , Forza 5 i forza horizon 2, Dead Rising 3 już dostępne w przyszłości inne hity Gears of War 4 ;Halo 5, quantum break i inne
- bardzo dobry pad - jeszcze lepiej od pada od x360 ;
- kinect bardziej rozbudowany z dodatkowymi funkcjami choć nie zawsze rozpoznaje prawidłowo wymawiane komendy lub za kolejnym razem po angielsku obecnie;
- opcja pisania/wprowadzania tekstu np nazwy loginu hasła za pomocą telefonu ,tabletu poprzez wi fi zamiast pada z aplikacją xbox one smart glass;
- bezprzewodowe udostępnianie mediów na konsolę z laptopa/telefonu lub z usb filmy /muzyka .. ;
- nagrywanie powtórek z opcją montażu edycji i wysłania na serwer chmury;
- opcja MY HOME XBOX - wspóldzielenie gry we dwoje raz zakupionej, jedno konto wystarczy Xbox Live Gold na całej konsoli i wszyscy grają na swoich profilach;
- bardzo dobry serwis Microsoftu w razie usterki 2 lata gwarancji z rejestracją konsoli na stronie xbox.com
-stabilne serwery sieci umożliwiające swobodną rozgrywkę online;
-w ramach opłaty za konto Gold otrzymujemy 2 gry w miesiącu zyskujemy także lepsze oferty na zakupy gier/dodatków z aktywnym kontem Gold ,niższe i bardzo częste promocje cenowe na gry cyfrowe
- sporo aplikacji multimedialnych yuotube, kanały muzyczne, filmowe, zapowiedzi
- niezły interfejs konsoli z przełączanymi pulpitami,aplikacjami a grą;
- opcja zmiany regionu konsoli np na USA niższe opłaty za gry dodatki niż w Polsce gry działają po polsku jeśli są z takowym językiem ;
- opcja pobierania aktualizacji systemowej i dla gier przy Wyłączonej całkowicie konsoli (oszczędność energii) ;
- stale rosnąca liczba wersji Demo gier bezpłatnie;
- EA ACCESS taniej gry od EA w pakiecie zestaw gier np bf4, peggle 2,need for speed rivals inne dochodzą z czasem abonament na miesiąc 14.99 zł lub na rok 79,99 zl
- bardzo dobra cena konsoli w Polsce headset w zestawie dobrej jakości
- nie przegrzewa się jak x360
- sporo znajomych na xbox live od czasów x360

minus ... może jedynie brak gier które są na konkurencyjnej ps4, mityczne 1080p które nie zawsze jest na xbox one i nie przeszkadza w graniu w żaden sposób

Osobiście polecam zakup bardziej niż ps4
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dead rising 3 nie jest exem xboxa one. Jest też na pc.
 

maluutki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
hej, jestem na etapie wyboru konsoli i szukam informacji na ich temat:
-jak wygląda pożyczanie/sprzedaż gier na XO? można czy nie, bo słyszałem wiele opcji:D
-jakie gry są na kinect'a? słyszałem o możliwości "podglądania" można bezpiecznie i bezproblemowo odłączyć go od konsoli itp?
-co Was tak naprawdę wnerwia w konsoli?...tylko nie piszcie że jest idealna bo takich rzeczy nie ma:D
-czy po zainstalowaniu gry z płyty jest ona jeszcze potrzebna? tzn czy gra chodzi bez niej w napędzie
-czy opłaca się kupić XO czy lepiej X360? tzn do jakiego czasu będą wychodzic gry na 360,czy konsola nie dziadzieje?
 

atmpitbull

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@maluutki

1. Można pożyczać i sprzedawać.
2. Tak można odłączyć go od konsoli są również dostępne wersje bez kinecta.
3. Hmm... nie mam się do czego przyczepić no może poza wymiarami konsoli i niektóre gry działają w 900p a na PS4 w 1080p.
4. Tak płyta jest potrzebna w napędzie. Było by za kolorowo :).
5. Uważam że lepiej kupić X1 bo gry wyglądają lepiej i będzie ich zdecydowanie więcej niż na X360.

Napisane tak na szybkiego. Pozdrawiam
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
hej, jestem na etapie wyboru konsoli i szukam informacji na ich temat:
-jak wygląda pożyczanie/sprzedaż gier na XO? można czy nie, bo słyszałem wiele opcji:D
-jakie gry są na kinect'a? słyszałem o możliwości "podglądania" można bezpiecznie i bezproblemowo odłączyć go od konsoli itp?
-co Was tak naprawdę wnerwia w konsoli?...tylko nie piszcie że jest idealna bo takich rzeczy nie ma:D
-czy po zainstalowaniu gry z płyty jest ona jeszcze potrzebna? tzn czy gra chodzi bez niej w napędzie
-czy opłaca się kupić XO czy lepiej X360? tzn do jakiego czasu będą wychodzic gry na 360,czy konsola nie dziadzieje?
1. Gry można nabyć bardzo tanio w wersjach elektronicznych na kontach
2.Można go wyłączyć, to co słyszałeś to po prostu plotka to tak samo jak ja bym powiedział że mogę cie podglądać przez kamerkę jaką masz np.w laptopie
3.Hmm jest jedna rzecz a mianowicie party (grupa) czasem jest tak że nikogo w grupie nie słychać pomimo że NAT mam otwarty
4 Jest potrzebna, choć u mnie wystąpił dziwy błąd bo miałem kiedyś grę FM5 na płycie, płytę sprzedałem natomiast gra dalej działa bez płyty dziwne
5. Twierdzę że zakup w tym momencie x360 to cofnięcie się w rozwoju, konsola z czasem nie będzie już wspierana wiec na dłuższa metę opłaca się kupić XO
 

Nvidius

Świeżak
Świeżak
Można zamknąć zdecydowałem zakupić konsolę ps4.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom