1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[OPINIE]Catherine

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Tr1SH, Styczeń 25, 2012.

1. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Witam,zakładam temat o tej świetnej gierce w którym to zachęcam do dzielenia się opiniami o owym programie :) Gra lada moment wyjdzie w wersji (PAL),więc warto nieco wcześniej ją poznać.Grę przeszedłem wczoraj wieczorem w wersji NTSC/U na JTAG`u.

Gatunek gier-Sim,logiczne
    Data wydania w wersji PAL:planowane na luty
    Platformy:XBOX360,PS3

Fabuła:Gra opowiada o życiu(wtf?).Wcielamy się w niej w rolę 32 letniego mężczyzny-Vincenta,luzaka,ktorego dziewczyna (Katherine)wymusza na nim wzięcie ślubu.Koleś czuje się przytłoczony nagłą decyzją Katarzyny.Postanawia jak co noc zapić smutki w barze.Nazajutrz budzi się w łóżku z niewiarygodnie piękną dziewczyną(Catherine)...tak zaczyna się nasza przygoda :)
    Fabuła to najmocniejsza część gry-według mnie najważniejsza. Gra od początku ciekawi-co będzie dalej? Z pozoru nudna historia wzięta z życia codziennego zaczyna z czasem nabierać coraz szybszego tempa prowadzącego do coraz dziwniejszych wydarzeń(końcówka genialna!-jest ich 8).Dodać należy iż w trakcie gry mamy do wyboru kwestie dialogowe dzięki którym mamy wpływ na indywidualny przebieg fabuły.Owa gra wydaje mi się iż skierowana jest raczej dla ludzi +18 ze względu na to iż młodsi nie pojąć mogą specyfiki problemów przedstawionych w programie.Na szczególną uwagę zasługuje inteligentne poczucie humoru obecne niemal wszędzie w grze.

Gameplay: Gra jest specyficzna.Podzielić można ją na 3 części. 1-historia opowiadana za pomocą przerywników anime,2-bar w którym rozmawiamy z ludźmi oraz 3-gierka logiczna.Polega ona na odpowiednim układaniu klocków,tak aby dostać się na szczyt wieży.Trzeba powiedzieć iż w tej grze jest mało gameplayu :) chodzimy,rozmawiamy,oglądamy...a część logiczna to około 3 minutowe fragmenty o wciąż rosnącym poziomie trudności.Jeżeli szukacie wrażen i rozwałki-gra nie trafi w Wasze gusta.

Grafika:twórcy serwują nam produkcję typowo japońską-wszystko stylizowane na anime.Ma to swój urok :) Wygląda fajnie.

Muzyka-gdzieś tam jest :) nie wadzi,nie porywa.Jest ok :) na uwagę zasługuje świetnie działający system przestrzenny-na moim kinie domowym scena była niesamowicie szeroka-słyszałem każdy niemal szczegół.

Długośc:na liczniku miałem 7h na poziomie trudności normal.Rozsądny wynik jak na aktualne produkcje :)

Ocena:
    Fabuła:10 (rewelka!)
    Grafika:8 (mocno statyczna jeżeli można tak pwiedzieć)
    Muzyka:6 (gdzieś tam jest,efekty-super)
    Gameplay:7 (mało gry w grze,jednak jeżeli potraktujemy wszystkie 3 elementy jako całość-jest fajnie)
    Ocena ogólna:9

Opinia końcowa:Bardzo interesująca a co najważniejsze nietuzinkowa produkcja.Wciągnęła mnie na maksa.Super poprowadzona fabuła,świetne poczucie humoru.Na minus stawiam elementy logiczne-krótkie :( sam nie wiem ale chyba wolałbym tu jakieś fragmenty Crasha Bandicota.Jeżeli tak jak ja cenisz w grze fabułę,ta gra jest dla Ciebie.Jeżeli wolisz maxymalny gameplay w rodzaju rozwałki z Call Of Duty-własnie straciłeś 5 minut z życia :)
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Rewelacyjna gra,zwłaszcza aspekt logiczny-wymagający,trzeba nieźle główkować i bardzo wciąga.

4. create86

create86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    grałem jakiś czas temu, myślałem że będzie fajniejsza, ale zawiodłem się na tych klockach, myślałem że to będzie dobre granie a nie skakanie po sześcianach :/ ale może jeszcze raz włączę i pogram...

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Podejrzewam,że się poddałeś,bo nie potrafiłeś przejść tych jak to nazwałeś "klocków".Mam kilku kumpli co też nie dali rady i sobie odpuścili,ale jak jesteś charakterny to się nie poddawaj.

6. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Jakby co to sa tutoriale na youtube do poszczegolnych aren :D

Poleć forum