1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Opinie] GTA 3 , VC i SA

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Frank, Wrzesień 6, 2009.

1. Frank

Frank Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tutaj wyrażajcie opinie i zadawajcie pytania dot. GTA

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamiLO

KamiLO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Bardzo udana gierka ^^
    Zawsze nowa część gta nie sprawi takiej radochy jak pamiętna vice city za czasów małego chłopaczka . ehh to były czasy ;)
    jeszcze te klimaciarskie piosenki just arm tonight .

A co do najnowszej część GTA to mam drobne problemu z przejściem jej ; p

4. Frank

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ile miałeś lat jak grałeś w VC ? Ja z 8. A na San andreas czekałem ze 2 lata.:D A tak zeby nie było OFFTOPU to nie moge przejśc jednej misji w GTA 3 na Xie bo mam po szwabsku:D

5. rizenn

rizenn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a mnie się najbardziej podobało SA. Gdyby nie misja z samolotem na lotnisku które kupiłem to bym ją skończył, ale cóż... okazała się zbyt trudna :(

6. baxito

baxito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kwidzyn
    Ahhhhh, GTA, słynne GTA ***. Moim pierwszym było gta 3, pocinałem w nie w wieku 8 lat ***. To było coś :D Potem standardowo fajne vc i wy****** w kosmos SA :). Seria Grand Theft Auto trzyma swój poziom do tej pory, miejmy nadzieję że 2 nowe dodatki do IV będą super :yeye:

7. Frank

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na padzie byś ją przeszedł . Prawdopodobnie;)

8. KamiLO

KamiLO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    nom też jakoś miałem z 8 9 latek ;)
    dzieciństwo to piękna chwila była . a san andreas do tej pory 100% nie mogłem mieć ; pwięc zacząłem grać w 4 na xboxa360 ;) aktualnie 35% gry .... pewnie też będzie max z 70% rzadko co się zdarza bym miał 100% jakiekolwiek gry ;p

9. Frank

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam teraz 13 i też nie jest Żle :p A tak na poważnie to w VC były extra misje :DTa z Diazem wymiatała , jako 8 latkowie zastanawialiśmy się ile tommy może miec lat , kolega mówił "chyba z 15 , jest taki duży " . A Sanandreas to już była bajka chyba z pół roku czytało się jej recke w jakimś piśmie . Tutaj misje już powalały . I postacie :D BS i Ryder są śmieszni :D

10. DArkon360wner

DArkon360wner Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja zacząłem swoją przygodę właśnie od pamiętnej 3-ciej części, wtedy miałem 13 lat, 1-sza gimnazjum, jak odpaliłem gierę na swoim poczciwym PC, to nocki szły jak woda, w szkole zamiast o lekcjach myślałem tylko o tym by przyjść do domu i pograć w GTA 3 ;], ten klimat ta grafika i muzyka, cud miód i orzeszki, rok lub dwa zobaczyłem u kolegi GTA VC, na początku giera była dziwna, pod każdym względem, różowy radar itp. jakieś takie cukierkowe to było, dopóki sam nie zagrałem w VC, znowu poczółem magię GTA, ta woda, ten klimat muzyka itp. Bosska giera, GTA SA też było fajne miało ten klimat (1sze miasto), później jako tako się grało (5-6 razy 100% gry zaliczyłem), pamiętam jak by wczoraj gdy jarałem się recenzjami i screenami z GTA SA, to był okres kiedy gra wyszła tylko na PS2, hehe płacz był czemu nie ma na PC, gdy wyszła gra na PC radość w mojej dzielnicy była ogromna, w 3ciej gimnazjum miałem okazję zagrać w GTA SA na Xbox, i powiem że nawet spoko się grało i dziwnie zarazem, jeździć samochodem było dobrze, strzelać i chodzić na padzie było dziwnie, jak człowiek przyzwyczajony do Myszy i Klawy, to i się dziwnie gra padem w FPSy, póki co GTA 3, VC i SA nie wyobrażam grać padem, jedynie mysz+klawa, GTA LCS i VCS jakoś będę musiał zaliczyć na konsoli choć też wolałbym na PC, co do GTA 4 tutaj mi łatwo jest wyobrazić granie padem, będę miał okazję okazję zagrać na X360 to się przekonam, także zaliczyłem grę na PC, ale że optymalizacja jest jako taka to gra się przycinała na lapku brata, grać się dało na patchu 1.4, ale rewelacji nie było, przez to że grałem myszką bez przewodową to celowałem tak jak pewnie będę celował na padzie, więc różnicy mi nie będzie, pomimo tych bolączek wersji PC jestem zadowolony tą częścią GTA, wreście zagram bez problemów wersji PC na X360, gra jest łatwa, przyjemna i ma mocny klimat, także nie mogę się doczekać The Lost & Damned + The Ballad of Gay Tony na X360, to tyle pozdrawiam ;]

11. oka99

oka99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Prudnik
    Ja zaczynałem swoją przygodę z GTA od jej pierwszej części m.in na PSX.Widok z lotu ptaka nie był patrząc na dzisiejsze produkcje rewelacją ale klimacik miodzio.

12. kamyk233

kamyk233 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Ja zaczynałem od GTA2, potem GTA 3, VC, SA i teraz GTA 4, które kocham!

13. krolu21

krolu21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Legionowo
    hehe ja to już stary dziad jestem , w pierwsze gta grałem na PC procek 486 DX hahaha
    .Teraz mam telefon mocniejszy . W gta (gangstar iphone wersja ) gram sobie na komórce, i kiedyś marzyłem o takiej grafice w komputerze. :)

14. glizda360

glizda360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    New York
    Moje pierwsze było GTA 3(zakochałem się w tej grze), a później poszło po kolei
    czyli VC SA i IV

15. Bigggi

Bigggi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A czemu tutaj nie ma GTA 2 ? Bo wedlug mnie ono jest najelepsza czescai calego GTA . GTA 3 to tez mistrzostwo , a reszta ... szkoda gadac .

16. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja zaczołem w GTA 3 mialem chyba jakies 10 lat:D Oczywiscie jak wujek moj przynisl mi plytke z gra to zaraz cala wies grala w to :D Pamietam jak przeszedlem do tego drugiego miasta co ten most otworzyli :D LooL co to bylo:D Najslawniejszy w calej wsi bylem hehe kazdy chcial zobaczyc :D

17. Frank

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    GTA2 to nie jest na Xa !!!

18. miras_92

miras_92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz//Hull
    ja tez pamietam jak gralem w GTA LONDON (ktore pewnie jest malo znane przez mlodszych uzytkownikow) na PSX hmmmm... mysle ze mialem wtedy z jakies 5-6 lat :p

potem gralem w GTA2 na tej samej konsoli i ta zabawa jak sie jezdzilo czolgiem
    albo latalo rzucajac granata ;)

a potem to juz we wszystkie gralem tylko jeszcze nie gralem w dodatki do GTA 4

19. Suteq

Suteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Grałem we wszystkie 3 części. III była przełomem, świat 3D, grafika, nowe możliwości. Fajne misje, zdrada Salvatora, a potem jego zabicie. Vice City mnie oczarowało, lata 80-te to super wybrane czasy, stare samochody, świetna stara muzyka, lepsza grafika, motory (!), których mi bardzo brakowało w III. San Andreas to totalny przełom, duża okolica, 3 duże miasta, a najważniejsze, że bohater umiał pływać. Latanie boingiem to coś niezwykłego. Fajny był kombajn, rozwój bohatera, rower, szkoły latania, które były bardzo trudne, szczególnie lotniarska, kapitalna misja na terenie Area 51. Ogólnie warto zagrać w te 3 pozycje mimo, że się już grało. Ja sam mimo, że każdą z gier przeszedłem po 3 razy co najmniej znów mam zamiar wrócić do Liberty City, Miami i San Andreas. ;)

20. sp0q

sp0q Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja zakochałem się dopiero w San Andreas - nieraz przesiadywałem nad nią pół nocy ciułając misję za misją byle tylko obiejrzeć kolejną cut-scenkę ;] uwielbiałem humor jaki zaszczepiono tej grze. Niestety z tego właśnie powodu IV mi nie podeszła :p

21. Rysiek66

Rysiek66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skarżysko Kamienna
    Na PSP wychodzi CW. Do niedawno posiadałem tę konsolę (wymieniał własnie na Xbox'a) i dla tej gry trochę żałuje tej decyzji. Gra wygląda jak odświeżona dwójka co czyni ją dla mnie powrotem do korzeni.

Z tych nowych GTA uraczyło mnie VC. Sama gra przeciętna, ale klimat niesamowity.

Wczytywanie...