1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Opinie o Esperanza

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez Tomekzc, Sierpień 29, 2013.

1. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam, tak jak w temacie, bardzo bym was prosił o wasze opinie na temat płyt Esperanza. Planuje się przerzucić na nie z Platinumów, gdyż w moim sklepie dostępne są póki co cake'i z CMC MAG a moja nagrywarka kiepsko sobie z nimi radzi. Z góry dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Według mnie to ta sama półka jakościowa . Więc kup kilka i zobacz jak się to wypala i działa.

4. Egooo

Egooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wagrowiec
    Poniżej Platinum radze kupić po 2/3 płyty w sklepie różnych firm i zobaczyć bo takie gadanie w ciemno to słaba akcja zważywszy na konfiguracje nagrywania .

5. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Ja nagrywałem na Platinumach na początku, aż do czasu, gdy się coś zwaliło i od tamtej pory tylko na esperanzach i jeszcze żadna płyta nie zmarnowana.

6. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
  7. Tomekzc

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja byłem z Platinum zadowolony, lecz niestety ciągle dostaje media id CMC MAG, które to nagrywają się kiepsko.. wczoraj na 6 płyt tylko 1 nagrana poprawnie. Mimo, iż weryfikacje płyty przechodzą, a w nerodiscspeed maja jakość 80-90 na konsoli się nie instalują. Błędy w okolicy 45-50% instalacji. (sprawdzane na kilku konsolach)

8. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Ja polecam Maxell ihas 524b radzi sobie z nimi w 99% bo czasami dostaje takie porysowane płyty ,że aż czasami chce sie wrócić do sprzedawcy no ale co o mi powie;/

1 osoba to lubi.
  9. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Maxelle są przyzwoite to fakt cena 2,50zl. Jak nie kupujesz w cake to patrzysz jak wyglądają płyty od dolu przy sprzedawcy:). Ale spotkałem i cake co po rozpakowaniu były porysane już.

1 osoba to lubi.
  10. Tomekzc

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Niestety w moim sklepie nie są dostępne. Są dostępne Platinumy, Esperanze, Extreme i Mediastore. Ktoś coś testował z tego jeszcze?

11. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    sama lipa kup z Esperanze, Extreme i Mediastore po 2-3sztuki wybierz najlepsze. Bo wszystko to ta sama półka jakościowa.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum