1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Opinie o grach pirackich

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lobo7, Listopad 27, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Lobo7

Lobo7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Od niedawna mam konsole i chcialbym sie dowiedziec czy po przerobieniu jej sa jakies problemy z grami. Na PC nieraz cos sie wiesza, nieraz czegos nie ma a w grach bardziej skaplikowanych trzeba czekac na przerobione patche. Jak jest z piratami na konsole? Podobnie?
    Ogolnie mam juz 29 lat wiec nie jaraja mnie tak bardzo gry bym musial miec ich setki wiec jesli faktycznie okaze sie ze sa same prolemy z piratami to jednak wole sobie kupic gre i wymieniac ze znajomymi. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lobo7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Jak sie nie chcesz bawić w żadne patche ****ze to wgraj przeróbke lt+ . Na live też nie będzie problemów . Poczytaj o tym trochę.

5. AlCapone1

AlCapone1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zdzown na infolinie 112 po informacje
    my tu używamy samych orginalow które kupujemy

6. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Nie "my" tylko ty więc mów za siebie " Panie Porządny " . Są też na forum ( i to chyba w większości ) osoby które oryginał widziały tylko na półce w sklepie .

Co do pytania : jeśli wgrasz LT+ to odpalisz każdą grę . Zawieszenia czy inne przypadłości typowo pecetowe na konsoli właściwie się nie zdarzają . Jedynie mogą być problemy jak nagrasz na kiepskiej jakości płycie "no name" lub "made in china" .

_

7. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    jesli na prawde nie bedziesz grac duzo a stac cie zeby wydac raz na jakis czas powiedzmy 100zl na uzywana gre to nie przerabiaj konsoli. wtedy po prostu kupujesz gre i grasz, jak przerobisz to jednak po sciagnieciu musisz ta gre sprawdzac specjalnym programem, nagrac, musisz przerobic konsole i jak bedziesz laczyc sie z internetem w konsoli (xbox live) to jest ryzyko ze dostaniesz bana. ja sam mam przerobiona konsole ale czasem zaluje bo poralbym sobie w cos przez xbl ale nie chce ryzykowac.

8. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań

Ahahahahaah . Dobre . Nie bedzie miał problemów do czasu aż mu zbanują konsole . Nie ******* bzdur gościu i nie wprowadzaj w błąd

9. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Problemów z piratami raczej nie ma , ściągasz , sprawdzasz programem , nagrywasz i grasz. Tylko przez neta nie za bardzo.

10. qba567

qba567 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legnica
    Nie przerabiaj! Mam Xa 4 lata (a właściwie mój syn) i - uwierz mi - nic nie zastąpi komfortu grania na XBL bez obawy o bana. Dodatkowo - jeśli konsola padnie, a mnie spotkało to już 2 razy - odsyłasz do serwisu i po ok. tygodniu masz naprawioną/wymienioną. Gry kupujesz po 200 zyla lub - jeśli nie musisz grać w nie od razu po premierze - po 2 miechach za 70 - 100 zł i pocinasz.
    PS. ostatnio moja elitka padła 3 dni przed upływem gwary 3-letniej - tydzień czasu i dostałem kolejną, z przedłużoną gwarancją. Obsługa w MS była rewelacyjna, innym infoliniom mógłbym życzyć podobnej.
    resume: ja, na Twoim miejscu, nie przerabiałbym.
    Pozdrawiam
    Roman

11. Lobo7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziekuje Wszystkim za podzielenie sie ze mna informacjami. Faktycznie na razie zostane przy oryginalnej konsoli. Jak narazie sobie dysk juz wmontowalem bo kupilem wersje z 4GB pamiecia.

Jeszcze jedno pytanie.
    W co najlepiej sie gra na multi? Chodzi mi o cos co jest prawie wieczne jak L4D na PC czy kiedys seria Quake i DOOM :)

12. Devolfor

Devolfor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Używaj dobrej jakości płyt , nagrywaj na x2.4 i nie rób nic na kompie jak nagrywasz. Do tego wgraj LT lub LT+ (zależy od konsoli) i żadnych problemów nie będzie.

Wybór jest twój ale tych co piszą o komforcie gry na Xbox live to nie słuchaj , komfort jest ten sam (gra się tak samo?) a jeżeli chodzi o bana to my nie wiemy czy ty chcesz w ogóle grać na XBL , jeżeli nie to wybór jest prosty. ;) Chodź i tak z tymi banami to różnie jest.

13. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Pisalem juz to wiele razy, ale napisze jeszcze raz. Z piratami jest jak z Dosia; skoro nie widac roznicy to po co przeplacac?!

14. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Jak dostaniesz bana zobaczysz różnice :D

A tak serio, to moim zdaniem kupowanie xboxa żeby grać offline to troche lipa. Bo grając online na przerobionej prędzej czy później tego bana dostaniesz. I wtedy już pretensje tylko do siebie. Dla samego offline i zagraniem czasem z kumplami na kilku padach może i warto przerobić. Ja sobie nie wyobrażam bez netu Xboxa osobiście.

więc moim zdaniem to warto 'przepłacić'

15. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Nie po to place za internet, zeby jeszcze placic za granie. Takze live odpada. Jeleni to w lesie szukac :) Konsole ostatnio mam tylko do ogladania filmow. Ewentualnie jak ktos wpadnie to jakies meczyki w fife albo mma. Przechodze tylko dobre gry w singlu jak sie nudze. W necie gral nie bede z powodu wymienionego na poczatku. Jak mam wybor gra za 3 zl, a 200 to wiadomo co wybiore :) Juz wole zabrac dziewczyna na kolacje niz wydac 2 stowy na gre w ktora bede gral pare godzin. Place za neta czyli gry mam wliczone.

16. 290292

290292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świecie
    Powiem tak. Ja sam kupiłem niedawno konsolke. I niemam zamiaruu jej przerabiać, bo kozacko sie gra na XBL bez zmartwien o bana. A tyle co jakiś czas można kupić sobie niezłą używaną gre za rozsądną kase. No i szkoda stracić gwarancje przeróbką....

17. Microo

Microo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Moim zdaniem Halo :)

18. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    BC2 . CoD Black Ops , Medal of Honor . Przynajmniej jak dla mnie.

19. pnwelo

pnwelo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TarnĂłw, Poland
    a ja powiem tak, na oryginały nie każdego stać, więc dlatego gra na kopiach zapasowych :) i nie widze w tym nic złego oprócz tego że jest to okradanie ludzi, można robić tak jak ja to robie, najpierw pobieram kopie zapasowom, sprawdzam gre, jeśli mi sie podoba to kupuje, jeśli nie do Delete, prosta sprawa według mnie :)
    pozdrawiam

20. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Dla mnie to nie jest okradanie ludzi też gram na kopiach i gdzieś mam ten XBL i tak w gry typu COD 4 gram na pc w multi według mnie nikogo nie okradasz ci co wypuścili tą grę i tak mają dużo pieniędzy więc żeby od przybytku w głowach im się nie poprzewracało to nie kupuje jak by wszyscy kupowali oryginały to przestali by je produkować bo już by mieli kasy do końca świata. Takie jest moje zdanie jak kogoś stać na 200zł na grę to może powinien się zastanowić że ludzie głodują a ktoś daje 200zł za grę na ok 20 godzin grania.

21. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Na PC jestem piratem, na konsoli nie.
    Nie sądze żebym robił źle. Gry robi zespół ludzi, który i tak ma z góry zapewnione płace. Ucierpią tylko szefowie, a na nich mi nie zależy.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum