1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Opinie o grach w dziale gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Masownik20, Listopad 1, 2012.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    Zakladam ten temat w celu odniesienia się do tego co sie pojawiło obecnie na forum... Ktoś na siłe chce ozywic dział encyklopedia jednak z mizernym skutkiem dział ten był od długiego czasu i się nie przyjoł. Poprostu łatwiej i czytelniej jest kazdemu wejsc do działu gry i tam napisac opinie i zawsze kazda nowa gra widniała na 1 miejscu, łatwo dostępna, kazdy na bierząco wiedział czy kupowac czy nie. teraz za to mamy w dziale encyklopedia wielkie braki i nieczytelnosc niby alfabetycznie ale za to zeby znalezc jakas gre trzeba sie sporo naszukac, według mnie bezsensu ale nie mi oceniać postępowanie załogi. Jesli juz miałby byc ozywiony dział opinie to żeby opinie o nowej grze znajdowały się na 1 miejscu od razu na samej górze a nie gdzies na 30 stonie.. Kto myśli podobnie jak ja?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ogólnie wygląda to tak:
    wychodzi gra, od razu pojawia się temat:
    "GRA taka siaka - opinie"
    "Jak wyżej, podawajcie swoje opinie."

WIelu może nie wiedzieć, co to za gra, jaki rodzaj itd - encyklopedia ma pomagać w rozróżnianiu gier i szybszej selekcji.
    a jak komuś nie chcę się poświęcić chwili czasu na wyskrobania porządnego opisu w pierwszym poście to nawet w dziale gry takie tematy będą kasowane.
    ode mnie to tyle

najlepszy przykład z przed chwili:
    http://xboxforum.pl/gry-12/medal-of-honor-warfighter-opinie-149341/

Wczytywanie...

Poleć forum