1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Opinie o Nintendo w Polsce

Temat na forum 'Nintendo' rozpoczęty przez Touch!, Wrzesień 21, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Witam.
    Wchodze wlasnie na forum i widze nowy dzial t.j. Nintendo.
    Osobiscie mnie to cieszy, gdyz w koncu mam gdzie was zapytac o opinie o produktach Nintendo w Polsce.
    Najlepszym przykladem jest konsola Wii. Ma ona na prawde bardzo wiele ciekawych tytulow do zaoferowania, ale mimo to nie przyjela sie u nas.
    Dlaczego ? Szczerze mowiac - nie mam pojecia. Wydaje mi sie, ze wiekszosc z nas osadzila ta konsole grajac w pakiet gier sportowych, ktory byl dolaczany do konsoli. Tak na prawde malo osob ma pojecie o na prawde duzej bibliotece gier na ta platforme. Mam nadzieje, ze wyrazicie swoja opinie na ten temat.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Osobiście miałem Wii 3 dni i sprzedałem, załamałem się grafiką ogromne pixele w porównaniu do Xbox. Ogólnie produkty N są bardzo dobrej jakośc pamiętam GB Pocket'a to były czas :)

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jednym słowem porażka i najgorsza konsola na rynku

5. password

password Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny śląsk
    ja posiadam DSi, kiedyś miałem PSP więc miałem do czego porównać, DSi jak dla mnie ma lepsze tytuły, fajnie sięgra, choć boli brak analoga.

Moje zdanie o Nintendo?
    Dobra firma, z ciekawymi ekskluzywami, N64 do tej pory świta mi w głowie ZELDA RULEZ!

6. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Taa N64 i GoldenEye to byly czasy :D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

7. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    +4 pady i nawalanie u znajomego w ''Wypozyczalni'' :D
    Tak ogolnie, to nie wiem dlaczego Nintendo poszlo w taka, a nie inna strone, bo jeszcze GameCube byl niczego sobie... Ale juz Wii totalnie do mnie nie przemawia/lo... ;)

Sent from my U20i using Tapatalk

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Konsola nawet fajna.. Ale za bardzo nie odpowiada mi w każdej grze machać pałeczką by wykonać ruch itp itd. (tak było w Dragon Ball). Bardziej preferuję pada i szarpanie jak największej ilości Combosów..
    Wiadomo Wii ma też swoje perełki jak Mario (w którego z chęcią bym zagrał) - mario to istny klasyk (jak Contra na pegazusa).

Ogólnie myślę że w Polsce jest więcej graczy co preferują grę na padzie niż z pałeczkami (czy jak to się nazywa). No i nie wiem czy łatwo jest przerobić Wii itp Bo to też może być powodem małego grona graczy Wii w Polsce.

9. Yoshiv

Yoshiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włocławek
    Wii przerobić można banalnie prosto za pomocą wgrania przeróbki z karty pamięci, coś jak przeróbka PSP. I jak ktoś ocenia Wii pod względem grafiki, to pozdrawiam ludzi, którzy myślą, że to tylko machanie wiilotem dla casuali. Spróbujcie przejść Super Mario Galaxy 1/2 lub New Super Mario Bros, przyrzekam, że będziecie męczyć GODZINAMI niektóre światy. Wii oferuję bardzo pokaźny zbiór bardzo dobrych gier, no ale przecież nie mają super grafiki, więc się nie liczą.

Nie liczy się grafika a grywalność, a w przypadku Wii/DS jest tutaj przeogromna.
    Pozdro.

1 osoba to lubi.
  10. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wii to raczej konsola na której się gra raczej minimum 2 osoby. Samemu to trochę nudno ale rywalizacja z kimś np. kto dalej wybije to już jest coś :)

11. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ja sądze że kinect jest lepszy:) mialem w tesco okazje na pograć na ps3 move i wii i xbox mi się najlepiej w tej technologi widzi .nintedo nigdy nie zrobilo dobrej konsoli. mają kilka fajnych tytulów i nic wiecęj .i co to za konsola że można ją spiracić w 5min samemu.dlatego jest tak malo gier bo producenci nie będą w taka plaforme inwestować

12. Boczek

Boczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No wiesz dużo ludzi piraci Wii, bo dużo osób ją kupiło. Jakby zapewne więcej osób kupiło xbox'a niż wii byłoby odwrotnie. Nie wiem jak jest obecnie ze sprzedażą, ale swego czasu (przez dłuższy czas) była najlepszą sprzedającą się konsolą stacjonarną. Z tego wynika, że inwestorzy bardziej preferowali tą konsolkę, a wynik jest tego, że wiele jest tzw. gier "niewypałów"(nawet xbox 360 czy ps3 mają swoje nieudane produkcje więc to normalne), bo producenci pewnie zakładali, że nawet jak się nie przyłożą do gry i na pewno niewielki odsetek kupi ich produkt, bo jak np. założą, że kupi ich produkt 5% graczy danej konsoli to chyba logiczne, że zainwestują w tą platformę co ma najwięcej graczy. A tak przy okazji co do gier to oczywiście znajdą się jakieś hity do ogrania, można je łatwo znaleźć. Oczywiście głównym problemem graczy odpychającym ich od kupna konsoli jest wydajność sprzętowa oraz cena (bo jak wiadomo hardware wii nie jest dużo wyceniany), no ale jak ktoś liczy na dobrą zabawę to polecam (siostra ma wii więc czasami testuje to i owo).
    Właściwie to dziwi mnie dość niska ocena produktów Nintendo w Polsce. W Europie Zach., USA i oczywiście w Japonii ma wysoką opinię wśród graczy. Może dlatego, że Polska to kraj rozwijający się i pragnie się rozwijać tak jak gry dla "hardkorowców" z coraz to nowszą grafiką komputerową :). No ale chyba starczy tych domysłów, mogę dodać coś od siebie, że sprzęt od Nintendo jest, przynajmniej dla mnie, bezawaryjnym urządzeniem i nigdy nie miałem z nim technicznych problemów, nie ważne czy tu chodzi o tzw. handheldy czy stacjonarki. Sprzęt działa do dziś i jestem z niego zadowolony. Możliwe że jestem w Polsce jednym z niewielu szczęśliwych posiadaczy konsol od Nintendo, chociaż nawet ucieszyłbym się jeżeli popularność tejże konsoli by wzrosła w naszym kraju.

A zapomniałbym miłego grania na wii/nds i nie tylko na tych konsolkach :)

13. Yoshiv

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włocławek
    @65userow
    Oj, Wii dla samotnych graczy ma również ciekawy zbiór gier :).
    @onix212
    Mało gier? Hahhahaha.
    hahahah.
    Skończyłem :>

14. password

password Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny śląsk
    primo ultimo, chyba nie wiesz co to nes, snes, N64, gamecube, i nie wiesz jakie gry na to są, jak by była nie przerabialna też byś marudził

15. Yoshiv

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włocławek
    No i dochodzą do tego wszystkie wersje GameBoy'ów, a taki GBA to już jest przekox, ma super bogatą bibliotekę gier na niego, można by wymieniać godzinami. FFy, KH, obie części
    Golden Sun'a, Zeldy, Poki (FR/LG pamiętam do dziś), seria Advance Wars, do tego Rayman'y, Crash'e, Lady Sia, Metroid Fusion, Mariany i dużo, dużo więcej.

16. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Mam NES i Gameboy Pocket i swego czasu bawiłem się świetnie przy tych konsolkach, a nagonki na N nie rozumiem, bo to świetny producent konsol jak i gier :)

17. francusgno

francusgno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gniezno
    Najlepsza konsola jest Nintendo 64. Nic tego nie przebije zwlaszcza takie gry jak Mario 64 czy tez moim zdaniem do dnia dzisiejszego Zelda: Okarina Czasu zabija wszystkie tego typu gry :)

18. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Możliwe, bo jak grałem z kolegą w MM to można było wypróbować tylko parę tytułów typu odbijanie piłki itd.

19. Yoshiv

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włocławek
    No wiem, w sklepach to jednie puszczają Wii Sports / Wii Sports Resort.
    Na serio, mogę wymienić dziesiątki dobrych tytułów dla pojedyńczego gracza ;).

20. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Jeśli chodzi o Wii to ciekawa konsola ale tylko wtedy gdy posiada się albo x boxa albo ps3, wii samo w sobie nie jest dobra alternatywą dla konsolowych gigantów. Obecnie wii można kupić za grosze (ok 300zł używane) to nie duża cena w porównaniu z tym co było kiedyś (ja płaciłam 700zł za używane ) konsola oferuje masę ciekawych tytułów również dla jednego gracza ( Zelda:TP, MadWorld, Dead Space, Red Steel 2 to tylko przykłady moich ulubionych gier) Oczywiście grafika nie zachwyca ale trzeba się z tym liczyć. Ceny gier też nie są zdrowe- to zmusza wręcz do piractwa, w moim przypadku do kupowania używek, ale dla chcącego nic trudnego! Tak jak mówię- jeśli ma się już którąś z czołowych konsol sony albo microsyfu to warto zainteresować się wii.

A teraz kilka słów o nintendo DS. Miałam już Dsi ale ostatecznie wróciłam do Dslite'a z uwagi na możliwośc grania w serie Gituar Hero (moja ulubiona seria na tą konsolę). Sytuacja podobna jak w przypadku wii, obie te konsole nie mają w Polsce odpowiedniego wsparcia marketingowego, mimo to polubiłam DS'a gównie za serię gituar hero czy GTA Chinatown Wars i choć tytuł ten wyszedł również na psp- to uwierzcie mi że o wiele lepiej gra się stylusem. DS to również bogata biblioteka "japończyków" nie ma lepszej konsoli do jrpgów i jrpgów na inna konsolę. Kiedy na studia zabieram obie konsole:psp i Ds, psp zawsze wędrowało z ławki do ławki i cieszyło kolegów podczas nudnych wykładów. Od jakiegoś czasu jest inaczej i to ds w towarzystwie bardziej rozchwytywany. Co najlepsze przekonało się do niego kilka koleżanek które dotychczas nie miały pojęcia o grach.

21. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Miales ?

Czy pograles 10 min. w supermarkecie ?

Prosze o wstrzymanie sie z takimi komentarzami, tylko uargumentowac swoje zdanie.

Ps. Moderacje <33333 prosze o usuniecie posta kolegi.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum