1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Opinie]Samsung X Cover

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez z0nk31, Grudzień 14, 2014.

1. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Witam
    Coś nie mam szczęścia do telefonów, każdy jeden który posiadam uszkadzam do tego stopnia że naprawa przestaje być opłacalna.
    I nie jest to z mojej winy, po prostu w większości uszkodzeń decydowały o tym przypadki losowe, serio :D

Przymierzam się do kupna nowego telefonu i w oko wpadł mi telefon samsung X Cover.
    Jest to Samsung Solid na androidzie więc byłby dla mnie (trzymajmy kciuki) idealnym telefonem.
    Jednak zanim kupię to chciałbym zebrać jakieś opinie osób które miały i korzystały z niego, min:
    1. jak to jest z tą wytrzymałością, czy naprawdę jest taki 'pancerny' jak opisuje go producent ?
    2. jak w przypadku tej pancerności ma się wyświetlacz ? ciężej go stłuc niż w przypadku każdego innego telefonu?
    3. jak taki telefon szybko pracuje ? co prawda najważniejszą aplikacją którą MUSZĘ mieć jest gadu-gadu ale nie ukrywam że czasem lubię sobie pograć w różne gry z marketplace i na LG Swift L7 często nie było płynności
    4. pytanie być może głupie ale jednak nie wiem do jakiego stopnia ten telefon jest twardy więc: Czy warto zainwestować w jakiś pokrowiec/etui ? Nie chodzi mi o estetykę tylko o jeszcze większe wzmocnienie telefonu.
    5. Ogólne wrażenia z używania takiego telefonu - czy wygodnie leży w ręku, czy jest głośny, ciężki....

Pozdrawiam, liczę na pomocne posty :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Co do x cover brat ma jest z niego zadowolony. Nie jest to tel o super mocy ale daje radę. Wytrzymałość jest większa ale trzeba pamiętać że to jest telefon a nie kamień do rzucania. Jeżeli chodzi o etui to ja używam otterbox defender dla s4 i jestem bardzo zadowolony.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    a jakieś konkrety ?

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Znajomy miał w robocie i sobie bardzo chwalił - nie raz mu wypadł bądź go chwilowo zamoczył w wodzie.. Wg. mnie działał powoli i raczej o jakiś lepszych grach możemy totalnie zapomnieć - jedynie takie najprostsze wchodzą w grę. Co do podzespołów bądźmy szczerzy jest on słaby. Ale do dzwonienia i pisania smsów nadaje się :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum