1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Opłaca się kupić tego xboxa??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez AnAnAs, Grudzień 28, 2013.

1. AnAnAs

AnAnAs Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Szczerze mówiąc, to ja bym się nie pchał w FALCON'a, bo są dość awaryjne ....
    Ja bym szukał przynajmniej JASPER'a z FAT'ów albo najlepiej SLIM'a
    ale Twój wybór.

4. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak to falcon v2 to bym brał nie są tak bardzo awaryjne sam miałem 2 lata i nic mu się nie działo a kolega ma do tej pory

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dołóż i kup Jaspera lub Slima. Mniejsza szansa, że ci coś padnie.

6. Nikolka737

Nikolka737 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam xboxa 360 elite bez jaspera, xbox chodzi bez zarzutów, jedyne co przeszkadza to głośny napęd. Konsola się nie nagrzewa a raczej się robi coraz bardziej zimna, nawet po 12godzinach gry konsola wciąż jest zimna - nie wiem co inni mówią o tej awaryjności i nagrzewaniu, a konsola z 2009r i nadal hula bez zastrzeżeń.

450zł? Dysk 40gb do tego. .
    Za tę cenę miałbyś slima, niedawno nawet pomagałam chłopakowi w wyborze konsoli i za troszkę większą cenę nie raz przytrafiał się dobry okaz slima z dyskiem 250gb.
    Sama nawet się przymierzałam do xboxa 360 slim, choć wolę poczekać na premierę xbox one w Polsce i może kiedyś kupię one, ale na dzień dzisiejszy zostaje z elite do dnia kiedy już gier pod 360 wydawać nie będą.

Xbox 360 Slim 250GB OKAZJA! (3831770345) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    KONSOLA XBOX 360 SLIM 250GB - MATOWA - 2011 ROK (3830627289) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    http://tablica.pl/oferta/xbox-360-slim-250-gb-ID4uCcP.html#08323ed150
    http://tablica.pl/oferta/xbox-360-slim-wersja-250gb-kinect-po-lt3-ID4oC07.html#08323ed150

;)

Wczytywanie...

Poleć forum