1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Opłaca się kupić Xbox 360?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Thorn919, Czerwiec 19, 2014.

1. Thorn919

Thorn919 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    Zastanawiam się ostatnio nad kupnem konsoli Xbox 360 lub Playstation 3 i nie wiem którą wybrać.
    Mógłby mnie ktoś sensownie przekonać tzw. plusami i minusami obu konsol i pomóc mi w wyborze konsoli która dostarczy mi rozrywki najbliższe kilka lat? :)

PS: podobno konsola Xbox 360 szybko sie nagrzewa przegrzewa itp itd i jest bardziej wadliwa niż ps czy to prawda??

Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Bujdy z tym przegrzewaniem o ile nie jest to staroć jakiś, od Jaspera masz spokój a slim to już bajka :)
    Plus dla xa to RGH
    Plus dla ps to cfw

Kwestia dla Ciebie do rozpatrzenia co lubisz z gier które są tylko pod daną konsolę czyli exy.

Jednak jak piszesz na naszym forum to raczej już wiesz która marka bardziej Cię "kręci"

4. Thorn919

Thorn919 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czyli mówisz ze Xbox 360 Slim się nie przegrzewa tak?
    A co to jest ten RGH i cfw?

Pozdrawiam. :)

5. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    RGH gierki z dysku dodatki free itp brak XBL ale za to jest LiNK
    CFW j/w

Jeśli masz w nosie granie online po XBL czy PSN to jakakolwiek przeróbka będzie ok
    Reszta informacji już jest na forum w przyklejonych tematach poczytaj dużo się dowiesz :)

6. Thorn919

Thorn919 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja własnie chce grać głównie online :)

ale kolejną sprawą jest to ze boje się że nie przyzwyczaję się do gry na padzie :/
    12 lat grałem na kompie .

7. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Więc zupełnie inaczej podejdź do tematu

Xbox XBL około 200zł na rok i masz GWG i DWG poszukaj co to oznacza:)
    Playstation PS+ 160+ zł za rok i masz gry w ps+ więcej ale nie na własność tylko do momentu jak masz ps+ to w nie grasz lecz tu przewaga dla PS bo online masz za free nie musisz kupować PS+

8. Rossatti

Rossatti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Zadaj sobie fundamentalne pytanie czy chcesz grac legal czy piracic ( forum nie wspiera piractwa) jeśli chcesz grac legalnie to nie ważne która konsole wybierzesz i tak będzie to fajna zabawa a gry dla obu są w podobnej cenie.

Jeśli wybierzesz piracenie to wtedy musisz zdecydować czy chcesz grac online czy nie. Jeśli online to dla klocka wybierasz lt3 albo offline czyli rgh. Jeśli lt3 to wtedy dobrze jest kupić nagrywarke ihas jeśli rgh to wystarczy ci dysk lub pendrive ale wtedy nie pograsz online. W ps3 masz cfw (tyczy sie to dla konsol w ktorych mozna cofnac ofw do 3.55 jesli się nie myle) czyli custom firmware i wtedy grasz z dysku ale nie online lub przeróbki takie jak cobraode itp wtedy możesz grac online z piratów.

Co do pada. Ja nie miałem problemów z przejściem na pada. Fakt trochę na początku było zabawy ale po paru godzinach nie czujesz różnicy. Mam i ps3 i xboxa ale dużo lepiej gra mi się padem z x'a. Jest wygodniejszy i lepiej leży w dłoni. Wybór należy do Ciebie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum