1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Opłaca się kupić

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez onielen, Czerwiec 5, 2010.

1. onielen

onielen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Witam

Czy opłaca się kupić tą konsole:
    XBOX 360 premium 60GB + 2 GRY + DODATKI (1061004840) - Aukcje internetowe Allegro

Na razie na licytacji wygrywam, 510złotych, kilka godzin do końca.
    Konsoli nie zamierzam przerabiać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Virgilio

Virgilio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Przemyśl
    Hmm jest to wersja falcon... ma jescze 1,5roku gwarancji na rrod.
    Osobiscie bym nie bral wolalbym kupic sobie elite nowego. Chociaż jeżeli potrzebujesz 2 pada , to w sumie czemu nie. Także jeżeli bedizesz czesto grac w 2 osoby to bierz a jak chcesz sam grac to kup sobie nowego elita

4. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    szczerze to nie...przynajmniej wg mnie..

1. Szukaj jaspera przedewszystkim, a to jak widać po dacie, Jasper nie jest.
    2. Cena na pewno podskoczy a za 680-700zł kupisz jaspera w wersji arcade z jakimiś tam dwoma prostymi grami ( zapewne Lego:B i PURE ) ale masz 2 lata gwarancji na sprzęt, 3 na RROD'a.. a nie tak jak w przypadku tej licytowanej gdzie połowa gwarancji poszła się już.. ****
    3. 15k GS to raczej idzie do kosza z tego co widać na aukcji bo profil zakładasz sobie nowy więc nie wiem czemu to ma służyć ale tym się nie sugeruj.
    4. Co do wymienionych rzeczy dodatkowych których nie ma w pudełku to gry warte koło 50zł, kabel raczej nie z wyższej półki więc góra 20-25zł pewnie choć może być to HDMI za 15zł :p nie wspomina nic sprzedający wiec sądzę że nie jest to górnolotny kabel HDMI... Zestaw P&CH używany za wiele wart nie jest... zależy jaki stan aku....

To tak mniej więcej tyle... w tej cenie dołożyć nieco i kupić nowy.. a dysk..? Hmm za 550zł kupisz 20GB, albo nieco pokombinujesz i przerabiając dysk BEVS'a jakiegoś znajdziesz odpowiedniego i 120GB możesz mieć za niewielkie pieniądze.

Ale to tylko moja opinia..

Pozdrawiam

5. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    zależy jaka bęzie kwota i ile chcesz na to wydać, ja wolałbym kupić nowego, niż używkę, bo nigdy nie wiadomo, kto jak ją trzymał i użytkował. A tak masz pewność,że masz nówkę. Akcesorii trochę jest, ale też zastanów się czy to Ci jest potrzebne. No i nie ma gwarancji, tylko na RROda

6. onielen

onielen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Właśnie mam do wydania jakieś 600, góra 650 złotych :/
    Macie do zaproponowania coś za tą cene?
    Może być konsola używana

7. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    Dozbierać 30-50zł :) i kupić Arcade nowgo, a dysk dokupić sobie później.. :) chyba najsensowniejsze.. elitka kosztuje od 900zł w góre nowa, chyba że trafisz okazję półroczną za jakieś 700zł... bo się zdarzają co obserwuję na allegro dość często, to taką brać.

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Nowy Xbox 360 Elite można dostać za 850 zł. Szukaj w sklepach (np. Media Markt) lub na allegro nieraz są.
    Jak chcesz kupić konsolę do 650 zł (np. u mnie w regionie kupisz nowego Xbox 360 Arcade (Jasper) w tej cenie :)) szukaj na allegro, nieraz można wyrwać tanio konsolę.

9. grzes139

grzes139 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  10. snake

snake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wg mnie opłaca się

11. gameboy

gameboy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja dostałem propozycje kupna uzywanego xboxa ale sie zastanawiam czy kupic bo mi znajomi mowia ze sie nie oplaca. Lepiej dozbierac kase czy kupic stary?

12. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zbierz kase kup i masz spokój na 3 Lata na RROD :) Dzięki temu nigdy nie kupie PS3 z jego super ****r napędem siadającym po 2 latach :p

13. szabla30

szabla30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a ja sprzedałem i xboxa360 i ps3 i teraz mam święty spokój.

Wczytywanie...

Poleć forum