1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Opłaca się kupować używane pady?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cytrynaplaygames, Grudzień 29, 2013.

1. cytrynaplaygames

cytrynaplaygames Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy używany pad długo mi posłóży?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zależy w jakim jest stanie. Możesz kupić używanego w dobrym stanie i będzie działał do czasu, aż czegoś nie zepsujesz lub coś się nie zepsuje. Równie dobrze możesz kupić "niby w dobrym stanie" a tak naprawdę może coś być uszkodzone np. analog, jakiś przycisk lub może być podróbką...
    Najlepiej dopłacić i kupić nowy.

4. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To zależy ile był używany. Ogólnie pady są wytrzymałe ale jeśli jest długo używany to mogą być gałki wyrobione. Jeśli zamierzasz kupić używanego to musisz na zdjęcia tego pada popatrzeć w jakim stanie jest. Jeśli jest w porządku to jak najbardziej możesz kupywac używanego.

Wysłane z telefonu L710

5. cytrynaplaygames

cytrynaplaygames Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam pada 2 lata i zaczęły mi się analogi psuc ale psiknalem sprężonym powietrzem i wd40 i było ok ale boje się ,że nastepnym razem pad umże a z kasa na nowego pada krucho.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

6. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To by trzeba było iść do wróżki z takim pytaniem, pad, padowi nierówny. Kupując używany najlepiej popatrzeć na gałki im bardziej wyślizgane tym był mocniej używany. Ale to też nie jest takie proste bo pada można rozkręcić nie psując plomby i umyć a gałki wymienić, zamienniki są nie do odróżnienia.

1 osoba to lubi.
  7. danielson9415

danielson9415 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łomża
    Ja raz kupiłem pada - wszystko było ok - lecz wibracje nie działały :(

Wczytywanie...

Poleć forum