1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Opłaca się robić RGH?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Esse, Maj 4, 2014.

1. Esse

Esse Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Cześć. Mam slimkę 250 gb na płycie trinity obecnie z LT 3.0 i zastanawiam się czy nie zrobić w nim RGH. Nie mam ihasa więc wypalam zwykłą nagrywarką potem trzeba trochę pokombinować z MP3 FIX żeby te gierki zainstalować na dysku a potem grać z dysku. Nie gram na LIVE bo nie mam GOLDA a pozatym nie mam zabardzo z kim z randomami się gra jak się gra. W sumie RGH jest fajne nie trzeba kupować płyt ( najtańsza VEBRATIMKA u mnie w mieście 5,50 zł ), tylko jakoś jak wybierałem przeróbkę to nie mogłem się zdecydować i coś mnie od tego RGH odpychało mam wrażenie jakby po zrobieniu RGH była to całkiem inna konsola.

Noi można ograć gry z pierwszego Xboxa

2. Lotnik421 Xbox One

3. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No jeśli nie chcesz grać na live to oczywiście że się opłaca robić Rgh. Moim zdaniem nie grając na live to bez sensu mieć Lt 3.0 ani jeżeli Rgh. Jeśli wydatek pieniędzy na Rgh nie jest problemem to śmiało to zainwestuj bo Rgh ma same plusy i właśnie jedyny minus to brak gry na live. A Ciebie taki minus nie dotyczy wiec w Twoim przypadku bedziesz widzieć same plusy

Wysłane z telefonu przez Tapatalk

1 osoba to lubi.
  4. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Porównaj cene ihasa i cenę rgh i popatrz ci się opłaca.

Wczytywanie...

Poleć forum