1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Opłaca się sprzedanie dysku ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kacper9507, Listopad 7, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kacper9507

kacper9507 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Witam dzisiaj dostałem bana więc nie wiem czy mi się opłaca sprzedać dysk i kupić kartę pamięci,doradzicie mi ?
    Z GÓRY DZIĘKI

2. Lotnik421 Xbox One

3. DaWoXxX

DaWoXxX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cieszyn
    zależy jeśli masz dysk 20 GB to ja bym go nie sprzedawał bo nagrasz dwie gry i tyle.
    więc nie będzie ci szkoda dysku 20 GB ale jeśli masz 120 GB to ja bym sprzedał
    tylko ja bym przed sprzedaniem kupił pierwsze kartę pamięci i przeniósł by sę z niego profil z saveami i achivmentami a potem sprzedał oczywiście wyczyścił bym dysk przed sprzedaniem

4. kacper9507

kacper9507 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Dzięki za odp ale ja mam zbanowaną konsole i nie mogę nagrywać gier na dysk ( 60 GB ).A jak przenieść profil,save itp na kartę pamięci ?

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Powinna być funkcja "przenieś profil" cos takiego musisz zobaczyc, napewno sie da ;).

6. Vito2744

Vito2744 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Jeśli bardzo zależy Ci na nagrywaniu gier na dysk twardy to nie sprzedawaj. Jeśli jednak nie to tak naprawdę opłaci Ci się sprzedasz jeśli jest to dysk większy niż 20gb. Teraz dem i tak nie pobierzesz i tym podobne. Dema możesz za to pobierać na kompa i nagrywać na płyty. Wiem, że to działa bo sam tak robiłem jak nie miałem dysku twardego.

7. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ale co to wnosi? Instalować gier na dysk też nie może jak ma bana...
    Wg mnie opłaca Ci się sprzedać jak chcesz sobie zostawić tę konsolę. Zawsze te 150zł do przodu, a potem kupisz sobie memorkę 512MB i juz...

8. kacper9507

kacper9507 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    AHA DZIĘKI BO M$ ZABLOKOWAŁ MI FUNKCJE INSTALOWANIA GIER NA DYSK.A jeszcze jedno jaką kartę pamięci sobie kupić jaki rozmiar ? odblokowanych archimentów mam 3669 G

9. DaWoXxX

DaWoXxX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cieszyn
    lol odblokowanych G masz 3669 obok na obrazku ci pisze :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum