1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Opłaca się wymienić Kineckt za PSP?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BuRRRza, Sierpień 31, 2011.

1. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witam . Mam okazję wymienić PSP za idealnego Kineckta + Kineckt Adventures za moje psp 2004 + karta 4 GB + pokrowiec niebieski . PSP mam od 2008.11.16 wiec sporo używana była . Kineckt mi się spodobał ale nie wiem czy na tym nie stracę bo PSP dalej przynosi mi fun ale nie tak jak np 2-3 lata temu :/ I chyba mam trochę mały pokój :/ jak wy byście zrobili ? Wymienili byście się?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Co to wogóle za temat... chyba bardziej w offtop pasuje. Wymieniaj.

4. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Dobra dzięki ;) temat założyłem w offtop wiec ten prosze zamknac a odpowiedź kierować tam . dziękuję .

Wczytywanie...

Poleć forum