1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Opłaca się ?

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Michios, Lipiec 18, 2014.

1. Michios

Michios Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Witam czy opłaca się taki zestaw za 300zł ? ( Konto golda bym sobi kupił na rok )

"Praktycznie nieużywaną konsolę Xbox 360 60 GB. Rozgrywki na niej można prawie, że policzyć na palcach jednej ręki! Dołączam do niej GTA IV, FIFA 09 oraz gierki z zestawu do Xboxa. Data produkcji 09.02.2009".

Dodaje też pad i zasilacz oraz kabel z przelacznikiem hdtv i sluchawki z mikrofonem.

Jak myślicie opłaca się taki zestawik ? Dodam że to moja pierwsza konsola , nie jest przerabiana na zdjęciach w bardzo ładnym stanie.Z tego co wiem to konsola chyba JASPER ( sądząc po roku produkcji) czyli że to ta dobra ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Boll

Boll Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Jest to ta konsola :
    http://olx.pl/oferta/xbox-360-CID99-ID69ZPl.html#1e679c7f5d

Jest to Jasper, Cena dobra. Zawsze można coś negocjować. Jezeli konsola nie była nigdy otwierana to przydało by się wyczyścić ja i wymienić paste ( i nie wiadomo w jakiej jest kodycji laser). Jeżeli pierwszy właściciel i mało grane to dobry laser. Ale nigdy nie wiadomo jak jest jak się nie sprawdzi sprzetu.

4. Michios

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Tak dokładnie to ta. Typek piszę że niby bardzo mało grał czyli laser myślę będzie OK ale wiadomo jak to polacy ...

Wiadomo że pierwsze to co to sprawdzę plomby czy są nie ruszane co do wymiany pasty to raczej oddam do specjalisty bo nie chcę sie bawic

5. Boll

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zduńska Wola
    I tak przydało by sie wymienic paste i przeczyścić bo jak mówi że nie grał niby a wiadomo. Dla jednego mało to 2hg dziennie a dla drugiego 5h dziennie.

6. Michios

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Przeczyścic mogę samemu gorzej z pastą myśle że bym zdołał ale dam lepiej do serwisu lub jakiemuś znanemu elektronikowi :)

Czyli jednym słowem mówisz że sie opłaca ?

7. Boll

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Opłaca sie. Ale zejdz jeszcze troche. Odbiór osobisty czy przesyłka?? Bo jak przesyłka to neich ci da zdjęica daty produkcji i gniazda zasilania to wtedy na 100% bedziesz widział ze to jasper.

8. Michios

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Tak jakby odbiór osobisty bo mi przywozi go do miasta czyli będe go normlanie widział.Myśle ze nie zejdzie z ceny bo mi go przywozi 35km około ;p

9. Boll

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zduńska Wola
    No to opłaci ci sie. Jak sie nie znasz za bardzo na sprzeciku itp. to lepiej daj komuś. No chyba że naprawde ten jasper nie był dawno używany. Ale to i tak pasta wtedy do wymiany.

10. Michios

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Pogadam prosto w oczy z tym kolesiem i sie spytam czy na pewno nie byl tak używany

11. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jeżeli jest prawdą to co mówi to bierz.

12. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    ale ja błagam, chłopaki- czy ktokolwiek napisał kiedykolwiek, że katował konsole??
    zawsze jest napisane, że mało używana, kilka razy uruchomiona, albo nietrafiony prezent. a potem pad.
    nie generalizuję, ale to domena, jeśli chodzi o konsole. właściwie o wszystko, jeśli już. :D

Wczytywanie...

Poleć forum