Opłaca się ?

kkey

Użytkownik
Użytkownik
YO
1.Czy opłaca się mi sprzedać NOWĄ kartę pamięci 512MB i kupić DYSK 20GB ?
2.Czy opłaca się kupić ten dysk 20 GB 20GB Dysk Xbox 360 nowe oryginalne (990898057) - Aukcje internetowe Allegro ?
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Sorry za błąd, ale i tak uważam że lepiej kupić 60GB bo na 20 wejdą ci maks 2,5 gry. Rozważ też możliwość kupienia dysku WD 250GB i przerobienia go.
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
ale w dyskach 20GB nie ma napisu 20GB HDD o ile się nie mylę :)
 

zooooounk31

Banned
1 -uważam że tak
2 -uważam że nie - ale ja jestem typem człowieka który potrzebuje dużo miejsca - wszystkie gry kopiuje na dysk a dysk 20GB mieści 2 gry + jedną jakąś mało zajmującą. Więc to zależy jakie masz potrzeby. Opłacalna sprawa jeśli chcesz tylko aktualizacje, save, dema i themes. Mi bardzo szybko zabrakło miejsca a zważywszy na fakt że dema zajmują niekiedy po 1 Gb to 4 demka + 2 full gry i już dysk zapełniony :D
 

alutek95

Użytkownik
Użytkownik
@up oryginalne 20 tak maja... dysk z mojej 1 360 (premium kupiony w mm) wyglada tak samo
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
będę potrzebował dwóch lub trzech gier do zgrania na dysk (2 gry na dwóch i jedna bieżąca).Czy może się opłaca bardziej kupić 60GB za 150 coś zł?
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
Dysk na pewno lepszy niż karta pamięci, ale wydaje mi się, że znajdziesz tańszy. Ja ostatnio kupiłem 20GB za 62PLN już z przesyłką. Dysk 55PLN + 7PLN przesyłka.
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
A nowy ? bo ten jest nowy.Czy może się opłaca bardziej kupić 60GB za 150 coś zł?
 

aroaro20022

Banned
Użytkownik
Ja ostatnio również sprzedałem dysk za 62 złote z przesyłką, więc myślę, że się opłaca :)
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
Wolę 60GB ale w tym jest problem,że nie ma dysków 60GB na allegro !
 

zooooounk31

Banned
ja kuipilem 250Gb za 220 (dysk 200 + 20 przesylka - poza tym ja miales dysk 20GB wiec kupilem sam dysk, bez kieszeni) wiec jak juz chcesz kupic dysk 60 to doloz kilka groszy i zobacz te aukcje
NOWY DYSK TWARDY 250GB DO XBOXA 360 250 XBOX 360 (990519939) - Aukcje internetowe Allegro

//EDIT Chociaz jesli potrzebujesz dysk tylko na dwie , trzy gry to chyba nie do konca jest dobrym pomyslem kupno 250gb :D (chociaz zawsze bedziesz mial duzy zapas)
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
Najbardziej odpowiada mi dysk 60GB ale ciężko jest go kupić teraz ! Czy ktoś widział taki dysk na allegro ?
 

zooooounk31

Banned
no najprawdopodobniej musisz czekac na okazje. temat do zamkniecia
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
OK dzięki a nie ma ktoś do sprzedania dysku 60GB ?
 

zooooounk31

Banned
nie ten temat :DD
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
Ok temat do zamknięcia
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
 

Do góry Bottom