Opłaca Się ???

Ludi

Świeżak
Świeżak
Opłaca się kupno tej konsoli ?

Xbox 360 Arcade iXtreme 20 GB 30 GIER HDMI PILOT (690606737) - Aukcje internetowe Allegro

Bardzo mnie kusi,tylko mnie jakoś odpycha rok produkcji konsola ma juz 1,5 roku :confused:
 

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
Ważne, że ma HDMI :)
Ale cena hmm, średnia. Niby przerobiona, ale stary mod...fakt ze 30 płytek jest z grami, to też trochę kosztuje.
Ogólnie to Twój wybór, ale spróbuj chociaż dogadać się co do wysyłki gratis :)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Konsola była używana 1,5 roku trochę dużo oraz ma wgrany stary iXtreme, więc się mocno zastanów nad kupnem. Ja bym szukał coś nowszego :)
 

Ludi

Świeżak
Świeżak
A jeśli bym przerobił na najnowszy ixteme musiał bym te wszystkie gry patchować?

Może macie jakieś propozycje aukcji ?

Najlepiej 2 pady najnowszy ixtreme + gry :D:D:D
 

Maraspol

Banned
Użytkownik
poszukaj sobie aukcje tylko z licytacja...czasami mozna trafic dobry sprzet za naprawde male pieniadze :)
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Koleś mało grał, a ma ponad 30 gier? Ciekawe.

Co prawda taka masa gier moze być sprzedana za niezle pieniadze, chyba,ze sa to piraty w podrobionych opakowaniach :p

Ja bym tego nie wzial jednak, moze dlatego,ze czepiam sie szczegolow.
 

mincia10

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
!BloodD gry na pewno są piraty, a co do konsoli to ja bym się zastanowił bo konsola ma 1,5 roku i ma trochę gier wnioskuje z tego że konsole zapewne nie leżała w kącie tylko było na niej sporo grane. Ja bym proponował poszukać innej oferty
 

PL Leito PL

Użytkownik
Użytkownik
Nieradze kupowac. Jak niema nic ciekawego to poczekaj i kup nowszysprzet niz masz wywalac pieniadze w bloto bo chciales szybko sobie pociupac.
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Straszna cena, tak o 200 zł taniej by się opłacało bo raz- wymiana na nowy iXtreme a dwa to nie wiadomo na 100% czy koleś nie grał na zlych spiraconych grach na x live i podczas nowej fali banow niemile rozczarowanie będzie.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Cena za wysoka jak na:
1) konsole z 1,5 rocznym stażem
2) stary iXtreme 1.41
3) Gry to PIRATY
Nie wierze w to że była mało używana z takim arsenałem pirackich gier :)
Odradzam ten zestaw. Poszukaj coś nowszego np. w Jasperze
 

funuman

Banned
Użytkownik
Lepiej szczerze powiedziawszy dorzucić 200zł i masz xbox'a jasper premium 60gb dysk z ix 1.6, nowego a nie jakiegoś sztrucla :)).
 

zary

Użytkownik
Użytkownik
popieram funumana
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Bez przesady nie jest az taki stary ten soft 1.41
 

Czeslaw15

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja kupiłem X'a Elite Ixtreme1,4 + 50gier 1,5 roku korzystania bez kabla HDMI za 800zł i teraz się zastanawiam czy było warto? ;] jak myślicie?
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Ja kupiłem X'a Elite Ixtreme1,4 + 50gier 1,5 roku korzystania bez kabla HDMI za 800zł i teraz się zastanawiam czy było warto? ;] jak myślicie?
Te 50 gier to piraty czy orginały??
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
koleś wystawia na allegro konsole z piratami (administracja jest mało ogarnięta że na to pozwala), pudełka mają różny kolor, zdjęcie wystawił czarno-białe dla zmylenia, kopie gier są nic nie warte, za 800 pln dostaniesz nówkę więc odpuść sobie
 

xboxik

Banned
Użytkownik
Te 50 gier to piraty czy orginały??
Platynowe wydania :lol:

Ogolnie to cena nie jest zla, to jest Falcon, 30 gier, HDMI, dysk 20GB...
Data Produkcji konsoli 2008-03-01
Wiec konsola nie jest taka stara, Dysk 20GB ma dlatego ze zostal dokupiony bo to Arcade, Arcade nowy Jasper = ~800PLN (iXtreme 1.6) + dysk ~120PLN (nie musisz kupowac odrazu bo karta 256 w zestawie) = 920PLN vs Arcade uzywany Falcon + dysk 20GB + ?gry? = ~800PLN
Nie chce sie reklamowac ale sam sprzedaje konsole i duzo mniej chce, mimo ze bez dysku i gier.
 

Ludi

Świeżak
Świeżak
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Z tych trzech aukcji to ta druga wyglądy chyba najlepiej.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Popieram. Druga aukcja jest najlepsza z tych trzech :)
 

Do góry Bottom