1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Opłacalne?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Robciq, Październik 26, 2008.

1. Robciq

Robciq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Far Far Away
    Witam . Mam następujący problem. Mam zamiar kupić xboxa 360 wersję arcade ponieważ premium mi sie nie zda bo nie mam zamiaru ściągać żadnych dem itp. I moje pytanie. Dlaczego przerobiona wersja arcade kosztuje po 900zł?! Przykład : http://www.allegro.pl/item465322918_xbox360_arcade_hdmi_65nm_ixtreme_1_4_nowe_sklep.html#gallery .
    Inne (nie flashowane) są po 650 +/-? W czym jest różnica? Lepiej było by kupić tego arcada odrazu z iextrem 1.4 czy lepiej poszukać wersji sprzed maja 08 i dać te 60 zł na przeróbke co da gdzieś łącznie 720zł?
    Podpowiedzcie mi

2. Lotnik421 Xbox One

3. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Odp: Opłacalne?

Znajdz mi taniego nowego x z przed kwietnia tego roku postawie ci flaszke .

4. calis

calis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Opłacalne?

Nie ma już xboxów z flashowalnym napędem w cenie 700 zł :) To co znalazłeś mniej więcej oddaje poziom cen na rynku - a będzie jeszcze drożej. Wychodzi na to samo czy kupisz starszego zflashowanego czy nowego i dokupisz napęd na podmianę. Jak znajdziesz napęd (rzekomo się kończą i są coraz tródniej dostępne) to kupuj nowego i podmień.

Wczytywanie...

Poleć forum