1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Opłacalność kupna Xbox360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez matix755, Sierpień 22, 2010.

1. matix755

matix755 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Jaka jest teraz opłacalność kupna xbox 360 elite lub premium, oczywiście na gwarancji na allegro? Z tego co wiem Slim bez dysku będzie wart 600 zł w przeliczeniu na PLN, więc cena tych wersji które wymieniłem powinna spaść ale z tego co wiem w sklepach, typu Saturn i Media Markt będzie na poziomie 700 zł+.
    Jak myślicie o ile spadnie cena?

2. Lotnik421 Xbox One

3. vincentdangogh

vincentdangogh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Hmmm...W tym momencie Premium na gwarancji można już wyrwać za ok. 500 zł na Allegro. Elite ok. 650 - 700 zł. Myślę, że w najbliższym czasie mogą te ceny spaść nie więcej niż 50 - 70 zł. Slim bez dysku oscyluje w okolicach 800 zł. Jeżeli nie zamierzasz przerabiać X'a to najrozsądniejszym wydaje się kupić Slim'a 250 GB :)

4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Nie są już drogie Xbox'y, to PS3 praktycznie nie obniża ceny. Jeśli chcesz przerobić konsolkę to najlepszym wyjściem będzie Arcade (nawet 450 zł za nową), ewentualnie Premium z dyskiem 20/60 GB za jakieś 600 zł. No chyba że będziesz jechać na oryginałach to Slim albo Elite, jak kolega wcześniej wspomniał. A Slim jak na nową wersję to bardzo szybko staniał, pod wrażeniem jestem :p myślałem że będzie przez jakieś 2 lata po 1200 zł, a tu proszę - 799 zł bez dysku.

5. sammael74

sammael74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    olsztyn
    jesli nie chcesz przerabiac to slim wydaje sie najlepsza oferta,daje ci 250 dysk w zestawie,do tego masz wbudowane wi fi co likwiduje problem z kablami do netu badz zakupem wirelessa,nie mowiac o innych zaletach slima

6. matix755

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Xboxa oczywiście nie będę przerabiał bo chciałem pograć na XBL, ale moje wydatki na tą konsole nie mogą być większe niż 700 zł a chciał bym jeszcze jakieś gry do tego, no i oczywiście gwarancji musi być na minimum pół roku. Na szczęście połowa kolegów ma pełno oryginałów, więc problemu z grami za bardzo nie będę miał gorzej jak będziemy chcieli zagrać na XBL.
    Raczej poczekam do końca września i zobaczę co się zmieni. Jeśli chodzi o SLIM to kupie go w okresie świąt w grudniu, dlatego bo zawsze można liczyć na jakąś promocje.

7. piotr21l

piotr21l Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    lubicz górny telefon 663495048
    a ja mam pytanie mam okazje kupic sama konsole x360 bez kabli padow wersja falcon z jtagiem za 500 zl czy warto ??

8. KepaD90

KepaD90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stryszawa | Sucha Beskidzka
    Oczywiscie, ze nie warto. Patrz co napisal kolega TheDarkKnight

9. matix755

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie warto gdyż jest to chyba pierwsza wersja konsoli i najbardziej awaryjna, więc możesz się spodziewać że po kupnie będziesz musiał jeszcze dopłacać do naprawy.
    Taka konsola to warta jest 250 zł max.

10. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Falcon nie jest pierwszą wersją konsoli, przed nim był Xenon i Zephyr.
    Ale wracając do tematu to nie warto za 500zł gołą konsolę, za tą cenę możesz spokojnie wyrwać jakiegoś mało używanego jasperka z okablowaniem i padem.

Wczytywanie...

Poleć forum