1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Opłacalność zakupu tej konsoli (Xbox 360 Jasper)

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Kryniuk, Grudzień 10, 2014.

1. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Witam, szukam sobie jakiegoś taniego Jaspera (koniecznie Jaspera, może być to: Arcade, Premium lub Elite), no i trafiłem na takie ogłoszenie:
    http://olx.pl/oferta/xbox-360-elite-jasper-CID99-ID87rJJ.html.
    Wyszukując informacji na temat rozpoznania płyty głównej Jasper znalazłem wiele danych które zgadzają się z konsolą (wtyczka, napięcie, data produkcji),
    Pan twierdzi w ogłoszeniu że jest sprawny, i że został przywieziony zza granicy oraz że jego X360 ma oryginalne plomby co w sumie widać na jednej fotce.
    Po rozmowie telefonicznej facet uznaje że jest skłonny wysłać za pobraniem ale wystawić na Allegro nie chce bo twierdzi że ma zablokowane konto, aczkolwiek
    informuje mnie że konsola była sprawdzana i działała, na pewno nie jest przerobiona bo nie czytała piratów i o dwóch lat leży w szafie(?).
    Teraz pytanie do was, jako że odebrać osobiście i sprawdzić nie mogę bo mieszkam 180KM od miejscowości w której znajduje się konsola, pytam:
    Warto nie warto ryzykować i jak to sprytnie załatwić?
    Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ja bym nie ryzykował. Kto normalny sprzedał by sprawnego Jaspera za 100zł - bez dysku, bo dysk niby uszkodzony.

Mi to zajeżdża wałkiem..

4. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli nie masz znajomego na poczcie, to zapomnij. Wysłać za pobraniem może Ci cokolwiek. Na allegro dostałby od ręki 2x tyle, więc coś tu nie gra.

5. shte-fun

shte-fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Suwałki
    Możesz jedynie stracić kasę za przesyłkę. Poczta Polska oferuje usługę płatności po sprawdzeniu paczki za dodatkowe 5 zł. Niech w ten sposób ci wyśle i po problemie.

6. zibi_07

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    O! I to jest jakiś pomysł. Nie wiedziałem o tej usłudze. Ale i tak chyba nie sprawdzisz na poczcie czy działa. A uwalone konsole to na allegro i za 50 zł można kupić.

7. shte-fun

shte-fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Suwałki
    No listonosz przynosi ci do domu i każe ci otworzyć i sprawdzić czy działa.

8. zibi_07

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A! Jeśli tak to OK. Masz więc sprawę jasną. Zrób jak radzi @shte-fun (jeśli sprzedający się zgodzi) i będziesz miał jasność.

9. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Przy listonoszu sie wlaczy a za 10 minut moze pokazać rroda ;)

Wczytywanie...

Poleć forum