1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Opłacało się kupić xboxa 360 w styczniu 2013 roku.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez WithheldRug578, Luty 22, 2013.

1. WithheldRug578

WithheldRug578 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    W styczniu kupiłem swojego drugiego xboxa bo poprzednie się zepsuł. I czy to się opłacało bo podobno ma wyjść nowy xbox i boje się że 360 zostanie olana i nie będą na niej nowe gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Będą gry spokojnie.

4. xBox.Rlz.

xBox.Rlz. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gry na pewno będą wychodzić bo Microsoft strzelił by sb w stopę gdyby od razu porzucił 360'tkę, a poza tym teraz także jest bardzo dużo nowych gier wartych ogrania i w tym roku jeszcze wiele takich wyjdzie :)

5. REWIZOR

REWIZOR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jest tak ogromny rynek i zyski, że nie pozwolą sobie na zaprzestanie produkcji gier na X360

6. xaviiniesta

xaviiniesta Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a ja mam takie pytanie jak długo jeszcze bedą wychodzić wszystkie nowosci 3 moze 5 lat ?

7. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gry takie jak FIFA,NHL (sportowe ogólnie) czy np. NFS będą wychodziły pewnie jeszcze długo po premierze next-genów (wystarczy spojrzeć na Playstation 2), ale zapewne nowe gry, który będą bardzo rozbudowane i z super-mega-ekstra grafiką niestety już raczej się nie pojawią, albo i owszem będą, tylko w brzydszym wydaniu, także spokojnie.

8. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Sie oplaca zawsze mozesz ja sprzedac . Co do przerobki tego to srednio sie oplaca.

9. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Ciekawe czy np taki nowy COD,Assasin czy Gears of War bedzie wychodził i na starą i na nową.I przez ile czasu będa wydawac na obie konsole

10. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    nie wiecej niz pół/rok po premierze .

11. slimLeo

slimLeo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    K-ce
    Bardzo się opłacało. Nie masz co żałować, gier od groma, a nie wiadomo za ile lat będzie następny ixbox nawet nie było jeszcze prezentanci.

12. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Znając Microsoft to odetną support dla Xboxa 360 z rok do dwóch lat po premierze ich nowej konsoli tak jak to było w przypadku pierwszego Xboxa, ale gry napewno będą wychodzić z tym,że ich jakość może się niestety pogorszyć gdyż najwięksi developerzy będą zajęci nowymi projektami dla nowych konsol. Ale na Xboxa 360 jest masę świetnych starszych tytułów do zagrania a na nową konsolę z pewnością nie wszystkich będzie od razu stać.

13. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    jeśli chodzi o jakość grafiki to już mocno odstaje od PC. Ja urzytkowałem konsole od 2005 roku i dodatkowo miałem Laptop pod koniec zeszłego roku przesiadłem sie z powrotem na PC i jak sądziłem że grafika na konsoli jest ładna to po odpaleniu kilku gier na kompie jednak stwierdziłem ze juz ta grafika jednak nie jest taka ładna, poprostu obecne komputery i grafiki sa wstanie odpalać większość gier w detalach High (taki HD7850) w 1080P a jaka jakość przy tym to chyba nie trzeba nikomu mówić , np Crysis3 w detalach High 1080p w 60 FPS to opad cszczeny jak to wygląda, a na konsoli z porównań co widziałem to nawet jakoś grafy niżej jak detale LOW na PC . Tak że klocek juz niestety ale daleko z tyłu :(

Wczytywanie...

Poleć forum