1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Opóźnienie dźwięku względem obrazu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wicekk, Marzec 5, 2015.

1. Wicekk

Wicekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    kiedy miałem jeszcze xboxa 360 nierzadko spotykałem się z problemem opóźnień dźwięku względem obrazu (najpierw obraz, potem dźwięk) towarzyszącym podczas grania w fps'y, (chyba najbardziej irytujące) jak i inne gatunki.

Czy owe opóźnienia występują na wskutek awarii napędu, uszkodzenia gry (co uważam za mało prawdopodobne), czy to raczej zasługa różnicy w długości nerwów łączących moje oczy i uszy z mózgiem? :oops:

@edit@edit:
    Grane było na TV (tryb gry) podłączonym przez ekranowany kabel HDMI.

pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wina tv lub konsoli. U mnie nie ma odczuwalnych opóźnień mimo że sygnał idzie przez amplituner, stripper i avermedie hd2.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum