1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Opóźnienie Premiery Titanfall na Xbox360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MegatonPL, Marzec 19, 2014.

1. MegatonPL

MegatonPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Siemanko,
    Jak w temacie powyżej, wyczytałem dziś, iż premiera Titanfall na platformę Xbox360 będzie przesunięta o 2 tygodnie :( Na samym początku było mówione, że Titanfall wyjdzie w tym samym czasie i na PC i na XO i na X360. Potem nagle zmiana, X360 przesunięty na 27 Marzec... Dziś szok!!! Wyczytałem, że premiera znów jest przesunięta i stanęło na 11 Kwiecień. Mały krokami zbliżają się pod święta. Czy to pomysł wydawców na to by gra lepiej się sprzedawała? osobiście jestem lekko zirytowany tym faktem, nie ukrywam, że klimat Titanfall przypadł mi do gustu i czekam z niecierpliwością aż zasiądę za sterami wielkiego mecha :) To tyle ode mnie. Więcej info pod tym linkiem: Titanfall opóźniony na X360 • Eurogamer.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
Wczytywanie...

Poleć forum