1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Opóźniony głos w grach - problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez saw600, Marzec 7, 2011.

1. saw600

saw600 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tarnów
    Witam wszystkich serdecznie.
    Otóż problem pojawił się już wczesniej ale wtedy nie robiło mi to tak jak teraz, gdyż mogłem skonfigurować wszystko w opcjach. Otóż problem polega na tym że głos leci jakieś pól sekundy później. Miałem to w Guitar Hero ale tam skonfigurowałem laga i było wszystko w porządku. Teraz gram w nowego Fight Night'a i na tych cut-scenkach szczególnie to widać tzn. koleś rusza gębą i zaczyna mówić pół sekudny później. Pytanie brzmi : czego to jest wina ? Kabel, telewizor a może co innego ? Dodam że jak gram na AV to wszystko ok, dopiero jak podłącze HDMI to zaczyna się lipa.

Proszę o odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Skróć kabel będzie szybciej :D
    A tak na poważnie to przedstaw konfiguracje sprzętu, model TV i kable jakimi jest podpięty klocek, jak używasz wzmacniacza albo DVD jako źródła dźwięku to jak go podłączyłeś.
    Opisz dokładnie specyfikacje to może coś wymyślimy.

4. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Podepnij innym kablem hdmi albo sprawdz na innym TV z hdmi

5. saw600

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tarnów
    Używam LG Flatron 22'5 cala , podpinam do niego antene, kompa i własnie klocka. Ma w sobie głośniki więc głos leci bezpośrednio z moniotra. Kabel HDMI Hama 1,5 m, najzwyklejszy. Cała reszta kabli od Microsoftu. Może kupić oryginalny HDMI ?:confused:

6. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Mało prawdopodobne żeby kabel zawodził, na początek podpiął bym jakiś inny sprzęt kablem HDMI np dekoder TVsat, lapka/ kompa, DVD i sprawdził czy dźwięk dalej się sypie, jak tak to najprawdopodobniej monitor ma winę, albo nie radzi sobie z dekodowaniem dźwięku cyfrowego albo coś w ustawieniach masz poprzestawiane.
    Ciężko stwierdzić na odległość.

7. saw600

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tarnów
    Problem rozwiązany ! Wystarczyło że zmieniłem w opcjach konsoli w zakładce dźwięku na cyfrowe stereo. Mimo wszystko dzieki za pomoc.

Do zamknięcia !

Wczytywanie...

Poleć forum