1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oprogramowanie do RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez touok, Listopad 3, 2013.

1. touok

touok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzień dobry,
    mam od niedawna konsolę z RGH, na początku grało się dobrze, ale potem zaczęły wyskakiwać błędy, przeczytałem że warto wyczyścić wszystko, a więc zrobiłem format dysku i niestety tym samym skasowałem całe oprogramowanie i teraz mam tylko normalne klasyczne menu Xboxa. Gość od RGH dał mi płytkę NAND i tam mam różne foldery - podobno wszystko co jest potrzebne. Są tam następujące foldery: $systemupdate, "jakiś długi numer", Extract-xiso_GUI_US, HDD boot, image browser, iso2god, USB boot, XBMC. Wiem że iso2god to program do przekształcania gierek do właściwego formatu.. Co z resztą? Powiedziałby ktoś co gdzie wgrać? Byłbym baaardzo wdzięczny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    XBMC- o,O ...

Zostaw to na płycie.
    Piszesz ,że masz org menu, więc gdybam ,że miałes FSD.
    Pobierz z netu :
    Freestyle dash oraz DASHLAUNCH
    Zrób sobie na HDD w konsoli folder : APPS np. i tam wrzuć rozpakowane programiki.
    W dashlaunch ustaw ścieżkę DEFAULT - podając w niej lokalizację pliku default.xex - odpowiedzialnego za start FSD, następnie RB.. wybór pamięci (hdd) i X -zapis.

4. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
Wczytywanie...

Poleć forum