1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oprogramowanie Xbox Elite 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kicker2k7, Kwiecień 6, 2012.

1. Kicker2k7

Kicker2k7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. A więc zdecydowałem się na powrót do xboxa 360 który przeleżał na szafie rok czasu ponieważ był zepsuty. Naprawiłem go i tak o to działa. Teraz mam pytanie , pamiętam że był wgrywany wówczas iXtreme 1.5. Teraz jakieś lt 2.0 czy coś takiego powychodziło nie jestem kumaty w tych sprawach bo nie interesowałem się tym. Również zauważyłem że nowe ixtremy powychodziły. Moje pytanie polega na tym czy gry typu silent hill Downpour lub fifa 12 będą działać na moim ixtreme ? Czy muszę coś przerabiać. Bo mam na komputerze patch którym bawiłem się właśnie rok temu i wyglądało to tak że znajdowałem obraz iso pod spodem znajdowałem patcha który był razem z programem i mi patchowało grę , chyba tak to wyglądało. Mogę zrobić tak samo z fifą i będzie współpracować? Czy muszę wgrać jakiś nowy soft ? A może program którym patchowałem już jest za stary i może są jakieś nowe ? Mam Xboxa 360 ELITE 120 GB . Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam.

Zdjęcia - Pokazywarka.pl - program.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Wgraj najnowszego Dash'a (14719).
    2. Wgraj LT 3.0.
    3. Nagrywaj gry po przepuszczeniu abgx'em.

4. Kicker2k7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy mogę podłączyć się pod internet i zrobić tak żeby automatycznie mógł wgrać mi się ten dashboard czy nie? Mając tego ixtrema ponieważ boje się o bana.

5. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zaktualizuj Dash'a z pendrive'a.

6. Kicker2k7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Można jeszcze prosić o link do tego najnowszego dasha bo nie jestem w stanie znaleźć i do tego LT . Będę wdzięczny.

7. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Aktualizacje oprogramowania konsoli Xbox 360 | Rozwiązywanie problemów z konsolą Xbox | Pomoc techniczna konsoli Xbox
    http://xboxforum.pl/artykuly-206/[t...leflasher-najlepszy-artykul-edycja-2-a-98709/
    http://xboxforum.pl/artykuly-31/[tu...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/

Wczytywanie...

Poleć forum