1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Optional Media Update

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Griver, Styczeń 10, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Griver

Griver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kielce
    Witam dziś przypadkiem usunąłem sobie z dysku twardego mojego xboxa Optional Media Update myślałem że nic takiego się nie stało ponieważ na marketplace jest do pobrania wiec odpaliłem pobieranie i przy 99% przerwało i pisze że nie można pobrać Optional Media Update ( Jestem na PL Xbox LIVE ). Chce sobie obejrzeć dziś jeszcze film na xie ale chyba nic z tego czy to wina polskiego xlive czy xboxa mojego ? może ktoś zobaczyć czy tez tego pobrać nie może.

Pozdrawiam Griver

2. Lotnik421 Xbox One

3. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    chyba nie ten dział ;D
    spróbuj pobrac przez kompa i zainstaluj na pendrive

4. Griver

Griver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kielce
    Sorry już znalazłem TUTAJ Juz wszystko wiem i chyba napisze do MS dlaczego tak jest

Temat do Zamknięcia Sorry teraz mi wyszukiwarka pokazała.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum