1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Optymalizacja ekranu/obrazu ?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez BabyBoy, Sierpień 26, 2009.

1. BabyBoy

BabyBoy V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    Witam.

Czy znacie jakieś sposoby na "poprawienie" jakości wyświetlanego obrazu na LCD(monitor) ?
    Do tej pory korzystałem głównie z 19'stki i do tego przez D-Sub.
    Teraz podpiąłem nowy monitor przez HDMI i jakość obrazu..niby jest lepiej ale pozostawia wiele do życzenia,tzn.coś poprzestawiałem i jest lepiej niż było na początku więc da się pewnie jeszcze coś poprawić.
    Czy znacie jakieś sposoby na to?
    Nie wiem..z 1080p dać na 1080i albo zmienić kontrast,jasność itd.
    Jak myślicie?
    Chodzi o to że nie ma wygładzanych tekstur.
    I jeszcze jedno..jest do wyboru styl u mnie "Dynamiczny" "Standardowy" i "Film" .

2. Lotnik421 Xbox One

3. gelu878787

gelu878787 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    skoro cos tam przestawiles i widziales poprawe obrazu to musisz pokombinowac daej z kontrastem jasnaosci a ten styl samo powinienec wybrac przeciez jak wybierzesz jakiess ustawienia to zobaczysz czy obraz wyglada lepiej i sam ocenisz metoda prob i bledow a nie pisze posty zeby ci ktos ustawil monitor bez sensu

Wczytywanie...

Poleć forum