1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Optymalny Xbox 360 do 400 zł

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bendzamin, Marzec 4, 2013.

1. bendzamin

bendzamin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie

Mam do dyspozycji 600 zł i chciałbym za to kupić sobie monitor + konsolę. Na używany monitor 19" - 22" liczę, że wystarczy około 200 zł, więc konsolę fajnie by było kupić do 400 zł. Chciałbym, abyście doradzili mi, czego przy zakupie szukać, a czego unikać i ogólnie czego za tę cenę się spodziewać (wiadomo, że czasami trafiają się okazje, ale trzymajmy się przeciętnych cen na rynku). Nie planuję grać online, zamierzam grać na piratach, jeśli ma to jakieś znaczenie to nie przeszkadza mi głośność chłodzenia. Logiczne, że chciałbym aby konsola nie rozsypała się miesiąc po zakupie.

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ShItTeR92

ShItTeR92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    Powiem Ci tak. Ja osobiście teraz kupiłem xboxa jaspera za 400zl z wliczona wysyłką w komplecie bez gier. Aktualnie na niego czekam. Ale ogólnie w tej cenie to można kupić falcona. Do tej pory miałem już 2 xboxy, elite falcona i xenona. Falcon z 2008r. gdy przerobiłem go po poltora roku to pozniej po pol roku wystapil rrod. Naszczescie sciagnelem przerobke i wyslałem do ms. Naprawa free bo na gwar. Wiec na te czasy już bym nawet falcona odradzał. Poczekaj dozbieraj sobie ze 100-150zł i kup se jaspera najlepiej nie przerobioną bo bynajmniej bd wiedział ze laser nie był katowany a przerobić możesz sobie już na własną odpowiedzialność.

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Slim'a 4gb jak dobrze poszukasz ,to na promocji nowego za 550zł dostaniesz, w tesco czy auchan kiedyś za 559zł widziałem

5. ShItTeR92

ShItTeR92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    Jak stargujesz z typem to za 500 zł odkupisz slima 4gb. Ja osobiscie mogłem kupić 2 w takiej cenie ale jeden był z 2012 roku bez możliwości przeróbki a drugi z 2010 ale z kolei u mnie w miescie przeróbka 150zl do slima.

6. bendzamin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK, czyli rozumiem, że poniżej jaspera nie ma co schodzić. Na slimkę raczej się nie nastawiam, bo kasy mi na jakiś przerobiony model nie wystarczy, a jak nie wydam teraz na konsolę to mi się rozejdzie.

Mam jeszcze pytania:
    1. Warto się spinać na dysk?
    2. Możecie polecić jakiś punkt w Krakowie, gdzie ewentualnie przerobią mi konsolę? Może ktoś z forum się tym zajmuje?

7. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Jesli chcesz grać jak powiedzialeś na piratach i bez live to według mnie koniecznie przeróbka RGH i wtedy dysk ( nie musi być w konsoli może być inny jakiś przenośny pod usb ) będziesz grał z dysku i odpadnie Ci koszt płyt+ nagrywarki.

Dlatego szukaj konsoli juz przerobionej RGH, co do samej ceny, warto było by jednak kupić sobie slima już, nawet jak bedzie drożej... kombinuj. Może kosztem monitora chwilowo ? Nie masz jakiegoś telewizora by podłączyć zanim dozbierasz pieniędzy ?

8. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jeśli nie masz środków na Slima to z fatów tylko Jasper. Innymi wersjami nie zaprzątaj sobie głowy.

9. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
  10. bendzamin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety, telewizora żadnego nie mam na stancji. Dlatego chyba spróbuję teraz kupić jaspera normalnie przerobionego albo bez przeróbki, a za jakiś czas zrobię sobie RGH. Za 150 zł widzę są oferty na allegro, to chyba akceptowalna cena?

Dzięki za link, spróbuję o nią powalczyć. Rozumiem, że napęd do niczego nie jest potrzebny przy RGH, a dysk można podpiąć zewnętrznie pod USB?

11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Optymalny Xbox 360 do 400 zł

Rgh do dasha 14699 w cenie,ok 150. Nowszy dash troche wiecej przedzial od 200

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.

Wczytywanie...

Poleć forum