1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Orange Freedom Pro do grania online

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez K0TAKU, Czerwiec 9, 2011.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Witam. Otóż zadzwonili dzisiaj do mnie z Orange, i zaproponowali mi internet (sygnał radiowy) Orange Freedom Pro. Zgodziłem się, bo ten internet co mam obecnie jest okropnie niestabilny. Mam tygodniowy okres testowy tego internetu. Mam kilka pytań :
    -Czy taki internet nada się do grania online w takie gry jak BF:Bad Company 2, Modern Warfare 2? Ile na takie gry schodzi transferu?
    -Nie pobieram prawie nic z internetu, myślicie że 3Gb(taki limit, miesięczny) mi starczy?
    -Jak ten internet działa po przekroczeniu transferu? Co najważniejsze - nie ma lagów?
    tutaj link do internetu - http://www.orange.pl/portal/map/map...=CObiuMbLqakCFdSHzAodjAk5KQ&_requestid=415995

Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi, podziękuje każdemu kto odpowie. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. DJVahn

DJVahn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    -Czy taki internet nada się do grania online w takie gry jak BF:Bad Company 2, Modern Warfare 2? Ile na takie gry schodzi transferu?
    Odp: Przy takich internetach jest wysokie opóźnienie między serwerem a tobą. Będzie przysłowiowo "lagować"
    -Nie pobieram prawie nic z internetu, myślicie że 3Gb(taki limit, miesięczny) mi starczy?
    Odp: Nie, nie starczy. Jeśli pograsz na tym multi może godzinkę, dwie dziennie to możliwe że styknie, ale jak masz zamiar po kilka godzin grać - nie starczy nawet na cały miesiąc, może do półtorej tygodnia.
    -Jak ten internet działa po przekroczeniu transferu? Co najważniejsze - nie ma lagów?
    Odp: Transfer po przekroczeniu limitu zmniejsza się do 5-10kb/s = ... nie da się grać?

4. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Haha, no to jestem w kropce. No nic dzięki, zrezygnuje z tego :( Na moim zad*piu nie ma nic innego, ehh...
    To jutro dzwonie do nich, żeby mi tego gó-wna nawet nie przysyłali. Wole poczękac aż jakiś internet 'wprowadzi' w moją okolice, a nie będę brac takiego shitu co nawet dwóch dem nie pobiorę. Przynajmniej na tym moim da się JAKOŚ grac, a tutaj będę się bał że nie przekroczę jakiegoś za*ranego limitu i będę musiał 3 tygodnie czekac żeby sobie na multi pograc. Haha.

5. zygzak

zygzak Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WGM
    Ja używam Orange Free, jestem w zasięgu 3,5G i... daje radę. Niestety, Orange Freedom Pro to typowa radiówka, w dodatku z limitem chyba do 1Mb/s - to nie ma szans działać w grach. Naprawdę nie masz zasięgu 3G?
    Co do pozostałych pytań:
    - limit 4GB starczał mi na granie 3-4 razy w tygodniowo po kilka godzin, plus normalne korzystanie z internetu - i jeszcze zostawało
    - po przekroczeniu transferów spada do jakichś minimalnych prędkości, ale można dokupić gigabajty.
    Wg mnie - jeśli oferują za darmo test - co szkodzi sprawdzić. Może masz niedaleko nadajnik i nie będzie tak źle?

6. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dzięki wielke, zrezygnowałem z tego. Mój internet co mam obecnie nie działał od dłuższego czasu ale już wszystko śmiga tak jak dawniej. Pozdrawiam!

7. d3avvu1d3

d3avvu1d3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pozdro dla ekspertów . Mam OFP i nawet po wykorzystaniu limitu nie było lagów w COD:MW2 czy FIFA10 (więcej nie grałem na tyle żeby powiedzieć) Ping jest ok 80ms więc da radę grać.

Wczytywanie...

Poleć forum