Orginaly firmware - jakie pliki potrzebne ?

dzordzyk

Świeżak
Świeżak
Witam

przerabialem konsole u pewnego delikwenta, zeby mogla czytac kopie zapasowe. Po przerobce na maila wyslal mi pliki:
- Dummy.bin
- Identify.bin
- Inquiry.bin
- Key.bin

I moje pytanie brzmi - czy z takimi plikami, gdyby w przyszlosci zaszla potrzeba powrotu na orginalny firmware, bedzie to mozliwe ?
Jestem tutaj nowy, takze przy okazji witam wszystkich :)
Z gory dziekuje za odpowiedz,

Pozdrawiam,
dzordzyk
 

czachadymi89

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli napęd który posiadasz to liteon to nie masz możliwości powrotu, jeżeli starszy można wracać.
 

dzordzyk

Świeżak
Świeżak
Witam,

dzieki za odpowiedz. Generalnie to tak - mam Liteona. Data produkcji konsoli to jakos koncowka lutego. Osoba, ktora go przerabiala wyslala mi wlasnie te pliki.
 

miziaki12

Użytkownik
Użytkownik
to tzw klucz z tego co mi tłumaczył typek ,który mi przerabiał to możesz w razie czego kupić liteona na allegro i tam ten klucz dograć.
 

Flisek

Użytkownik
Użytkownik
Bez przypału można grać klucz do Lite-ona. Rozmawiałem z profesjonalnym serwisantem i on mówił, że da się to zrobić wbrew temu co wypisują na forach. Ich adres WWW:
www.serwis-konsol.pl
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
klucz da sie jak najbardziej
oryginalny soft juz nie
a to 2 rozne rzeczy
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Bez przypału można grać klucz do Lite-ona. Rozmawiałem z profesjonalnym serwisantem i on mówił, że da się to zrobić wbrew temu co wypisują na forach. Ich adres WWW:
DynaVOX Serwis Konsol , Strona Głowna
A jak myślisz skąd ten "profesjonalny serwisant" bierze potrzebne informacje ?? Oświecę cię, z takich forów jak to.
klucz da sie jak najbardziej
oryginalny soft juz nie
a to 2 rozne rzeczy
Popieram.
 

Do góry Bottom