1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ORSO MODERATOR NADUZYWAJACY WLADZY :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez warone, Luty 14, 2016.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Skoro już usuwasz moje posty bo są według ciebie nie na miejscu zakładam temat zgodnie z regulaminem i tutaj napisze co mam do napisania .

Ciekaw jestem czy na całym forum panuje taka zasada usuwania postów czy tylko ty nadużywasz danej tobie władzy ?

Widać bardzo mocno trafiłem cie w jakiś punkt skoro usuwasz coś co tylko według ciebie nie wnosiło nic do tematu , ale jakoś widziałem polubienia pod swoimi postami wiec nie tylko ja tak uważałem to może i coś było związanego z tematem ale TY stwierdziłeś ze nic nie wnosiło ? A może po prostu poczułeś zagrożenie brakiem argumentów by wybronić swoja tezę i usunąłeś moje posty ?

Jak by nie było nadużywasz narzędzi tobie dostępnych i pytanie czy na tym forum to rutyna CZY TY WYCHODZISZ PRZED SZEREG ?

Według mnie na moderatora się nie nadajesz bo z powodów personalnych usuwasz posty zasłaniając się offtopem.

Teraz zastanawiam się czy panuje tak zwana zmowa wśród osób pilnujących forum czy tez jednak użytkownik i moderator są równi i nie ma podziałów :)

Zanim mnie zbanujesz liczę ze uzasadnisz swoja decyzje czymś bardziej kreatywnym niż wciśniecie przycisku i napisanie JEDNEGO TROLA MNIEJ według twojego mniemania

A I ODDAJ MI MOŻLIWOŚĆ PISANIA W TEMACIE BO ZNÓW NADUŻYWASZ SWOJEJ WŁADZY , KIM JESTEŚ BY DECYDOWAĆ GDZIE MOŻE UŻYTKOWNIK PISAĆ A GDZIE NIE ? PRAWIE JAK W POLSKIEJ POLITYCE :)

No to wszystko co miałem do ciebie teraz idę coś obejrzę później o ile będę mógł jeszcze to zajrzę jak się maja sprawy .

Lambo69 i orso lubią to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    ryżowy orso pękł? :D

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Skasowane zostały dwa posty mój i twój nie wnoszący nic do tematu :D
    Reszta postów jest tam gdzie była.
    Wyjaśnienie przecież dostałeś więc nie rozumiem czemu tak się oburzyłeś.

Ten temat też usunę bo jak pisałem masz coś do mnie pisz to na PW a nie tutaj publicznie.

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia

Najwidoczniej ale mam nadzieje ze tyle lat tu na forum siedzę nie na darmo i jest tu jakaś sprawiedliwość .A taki moderator powinien tez być pilnowany .

ORSO@ usunoles posty gdzie odpowiadałem tez innemu użytkownikowi , dodatkowo w moim poście argumentowałem z czym ty miałeś i nadal masz problem .Malo tego zablokowałeś mi możliwość dalszej rozmowy w temacie i uważasz to za normalne ?

I nie będę pisał z tobą na pw bo nie dojdziemy do porozumienia przestępca nie dogaduje się na boku a staje przed sadem tak i ja stworzyłem temat by każdy wiedział ze nadużywasz władzy i jak każdy mam prawo to bojkotować i będę aż ktoś bardziej na miejscu cos z tym zrobi .

Po za tym zwracam uwagę na twoja osobę i twoje wybryki jako moderatora .Nie umiesz nim być to przestań nim być bo są na forum lepsi moderatorzy od ciebie i są tez lepsi kandydaci jak by takowych było trzeba .No i zaznaczę tobie ze jestem członkiem forum wiec mam takie prawo by pisać taki post .Cyba ze ty dzielisz forumowiczów :)

Ostatnia edycja: Luty 14, 2016
  6. orso

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dam Ci jeszcze kilka minut :D

W temacie więcej nic nie napiszesz skoro chcesz wiecznie pisać OT to zostań tutaj i pisz do woli :D ( do czasu aż temat jest )

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Fakt faktem że pękł ale to tam był offtop na samym końcu co wywalił.

8. orso

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Powtórzę 1 twój post poszedł w śmietnik JEDEN POST JEDEN POST JEDEN POST przestań lamentować był to zwyczajny OFFTOP !!!

9. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    orso napisal: ?

Histerie? poczytaj co za wypociny tutaj skrobiesz w blizej nieokreslonym jezyku. Rozumiem ze masz na mnie szczególna alergie za warny itp ale wróc czlowieku do tematu a nie wywody gryzmolisz jak to mnie znasz i rozgryzles mnie i moje podejscie do XO :D
    Ja rozumiem rozgoryczenie i zlosc Tych którzy sa wkurzeni ze oddaja Exa i portuja go na pc. Nigdzie nie pisali ze kazda gre beda dawac na pc a juz tym bardziej ze kazda gra bedzie cross buy wiec przestan bujac w oblokach.

Alergie na ciebie ? Nie schlebiaj sobie :) Nieokreslonym jezyku ? To jak ty to czytasz ? To ja rozumiem ze znów atakujesz moja osobe bo nie masz argumentów :) Nigdzie nie pisali ze beda bla bla bla i nigdzie nie pisali ze reszta gier trafi na pc jak na razie wiec powtórze TWOJE slowa przestan bujac w oblokach i histeryzowac :)

@Onicniepytaj@Onicniepytaj@Onicniepytaj
    @krzys1190@krzys1190@krzys1190 tego pana na filmie nie da sie sluchac. Jak tylko slyszalem, ze polaczenie gier z PC to dobra sprawa i jego argumenty to myslalem, ze padne..
    1. Kupujac gre na XO dostane kod cyfrowy by pobrac sobie gre z M$ store na PC - > no chyba sam w to nie wierzysz.. zreszta dlaczego tak ma byc, ze kupujac drozsza? Dlaczego nie pójsc na reke graczu i np. kupujac wersje na PC. Albo dojdzie do wyrównania ceny gry ;).
    2. Savy, mozesz kontynuowac gre na PC w pracy itp itd. Nie no na prawde? Jak w wielu przypadkach kazdy ma PC'ta w domu wiec po co mi kontynuowanie gry na nim jak XO stoi w drugim pokoju badz w tym samym zaraz obok PC.. No fakt moge w pracy pograc.. Watpie by w pracy mial tak dobry sprzet by gra chodzila plynnie + czas na granie (nie kazdy ma prace pierdzaca w stolek i udawania, ze cos robi). I do tego tak dobry internet by pobral mi gre z M$ Store wazaca na pewno nie 10GB na PC'ta podczas pobytu w pracy ;).

Jak sam sie przyznales gdy tylko uslyszales argumenty tego Pana to padles sam stwierdzasz ze inna teoria niz twoja nie jest dopuszczalna , malo tego on ma argumenty ty masz wyobraznie swojej wykreowanej przyszlosci wzgledem XBOXA .A kod na QB w wersji pc nie jest wymyslony poszukaj info w sieci wielki guru teorii spiskowych :)

Pierwsze odpowiedz na twój post
    Drugie odpowiedz co do postu @Onicniepytaj@Onicniepytaj
    Po trzecie na samym końcu coś co wnosi informacje do tematu wiec popełniłeś błąd jako moderator stwierdzając ze był to OT .

Nadmiar tego zablokowałeś mi możliwość pisania a skąd wiesz co wniósł bym do tematu ? Masz kryształowa kule i widzisz przyszłość ? Nadużywasz władzy i to jest prawda .

10. orso

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przecież ty edytowałeś post po kilkunastu minutach człowieku ja widzę co robisz i inni przy edycji kogo oszukujesz ?

petroz i akir lubią to.
  11. orso

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Temat zamykam nie zakładaj kolejnego.
    Nie będę tolerować wycieczek osobistych w moją stronę.

akir lubi to.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum