1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

orso ....moderator naduzywajacy wladzy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez warone, Luty 14, 2016.

1. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Zamknąłeś kolejny temat który zrobiłem bo coś widocznie cie boli do tego masz za sobą kolegów po fachu z forum i myślisz ze wszystko tobie można .

Twierdzisz ze kogoś oszukuje ? Tylko ze ja wszystko skopiowałem jak edytuje to swoje słowa lub błędy ortograficzne które przy pisaniu z telefonu powstają nie treść postów wiec kogo i jak oszukuje ? Ty usuwasz posty tobie nie wygodne ty blokujesz możliwość wypowiadania się w temacie na forum , ty uciekasz od swoich błędów i nadużyć, ty banujesz forumowiczów jak się tobie nie spodobają . Banujac mnie czy przez któregoś z twoich kolegów i tak wyjdzie ze mialem racje . Forum z podwójną poprawnością . Już dawno nie powinieneś być moderatorem na tym forum . I nie zamykaj tematów moich . Może inni nie mieli tyle odwagi by tobie to powiedziec albo nie dałeś im tej możliwość .

Zamknij i ten post uświadomisz resztę że nadużywasz narzędzi a mnie upewnisz w mojej racji . Zostaw go i zignoruj też będzie mi na rękę niech co niektórzy zapoznają się z twoja metoda moderowania forum .

mario546 i Lambo69 lubią to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pokaż mi gdzie ja banuje tak kogo popadnie, pokaż mi ilu ludziom zabroniłem pisać w tematach lub usunąłem im posty które mi się nie podobały, czy tobie się wydaje że jesteś jakiś wyjątkowy i że tylko ty na całym forum masz do mnie jakieś pretensje?
    Napisz też z jakiego powodu mam przestać być moderatorem tego forum i kim ty niby jesteś żeby to oceniać ? nie masz dostępu do akcji moderatorów ani do tego co dzieje się w dziale dla ADM więc swoje osądy możesz na półkę między bajki włożyć.
    Przykro mi że mimo tego co napisałem o wycieczkach w moją stronę nie umiesz tego zrozumieć, Przeginasz i tyle więc za obrazę moderatora dostajesz dziś 5 punktów i nie będę tolerować takich wybryków na forum bo przez tyle lat co mam moda to takich jak ty już kilku przerobiłem ja i każdy z administracji bo zawsze znajdzie się jednostka podobna do ciebie.

kuleczka91 lubi to.
  4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Mało osób balowałeś ? Poszukaj głębiej w pamięci a na pewno kilku sobie przypomnisz .Komu zabroniłeś pisać w postach a no choc by dzisiaj mi zablokowałeś ta możliwość .

Mam tobie napisać z jakiego powodu nie powinieneś być moderatorem ? Nie ma problemu powtórzę się juz dzisiaj któryś raz specjalnie dla ciebie NADUŻYWASZ NADANYCH TOBIE NARZĘDZI.

I znów nadużywasz swoich uprawnień dajesz mi śmieszne 5 punktów za obrazę , PYTAM SIE JAKA OBRAZĘ. Ze nagłaśniam twój brak profesjonalizmu w tym co robisz ? Ze mowie o tym głośno ? Nie zasłaniaj się administracja , a to ze jesteś kilka lat moderatorem nie znaczy ze jesteś w tym najlepszy , ze nie popełniasz błędów ze jesteś tutaj bogiem . Ja jestem tutaj wieloletnim użytkownikiem i tez cie tu widzę . Nie jestem tutaj od wczoraj wiec kitu nie wciskaj.

MarioOL, mario546 i Lambo69 lubią to.
  5. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tobie się nie podoba że usunąłem jeden twój post :D tobie się nie podoba że ja to mogłem zrobić, tobie się nie podoba to że ja jestem wgl na forum...

Obrażasz mnie tymi swoimi kłamstewkami że nadużywam władzy że kasuje posty ( jeden OFFTOP ) którego zmieniałeś 4 razy ( o ironio dodając cokolwiek związanego z tematem w tym samym czasie co ja go usuwałem ) przez te wszystkie lata ( btw dłużej jestem na forum ) nie miałem problemów z racjonalnym podejściem do oceny moich akcji na forum zawsze decyzje podejmuję w oparciu o regulamin przez co te wszystkie lata minęły spokojnie i kolejny rok jestem na tym stanowisku i żaden z Administratorów nie miał nigdy nic do moich akcji, banów, warnów, itp które codziennie tutaj robię. Tak więc moim zdaniem jesteś negatywnie nastawiony i będziesz właśnie pisał takie bzdury na mój temat bo chcesz zabłysnąć jak to się stawiasz administracji i zarazem pokazać jaki to jesteś prześladowany szykanowany itp.
    To jest ostatnie co napisałem w tym temacie nie mam sobie zupełnie nic do zarzucenia.
    Pozdrawiam Twój ulubiony SUPERMODERATOR ORSO !!!

ps. Napisałem specjalnie to wszystko żeby właśnie użytkownicy wiedzieli że żaden mod smod, nie jest święty i za jedno przewinienie lub niesprawiedliwe danie bana warna cokolwiek co może zrobić z racji rangi zostaje ukarany i tak już było z dwójką byłych modów, jak widać był to jeden incydent przez ostatnie 3 lata i do dziś się nie powtórzył.

Pozdrawiam kolejny raz Twój ulubiony SUPERMODERATOR ORSO !!!

marthinez lubi to.
  6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Błędnie się tłumaczysz , nie miał bym nic do ciebie gdyby właśnie twoje dzisiejsze podejscie . Widziałeś bym przez te wszystkie lata tu na forum uczepił się ciebie czy kogoś innego ? NIE

Czy wdziałeś bym czepił się innej osoby w ten sam sposób po za wymianami różnych poglądów ? NIE

Wiec nie pisz bzdur ze jestem trolem czy czymś podobnym bo uczepiłem się tylko ciebie za twoje dzisiejsze podejscie i przy okazji przybliżyłem tobie twoje inne działania które zle wykonywałeś na forum .

Jako użytkownik mam prawo krytykować dla prace moderatora i możemy o tym ewentualnie dyskutować .

Nie wciskaj mi czegos w stylu mogles prze moderować bo po pierwsze mam prawo jak juz pisałem poprawić swój wpis po drugie był od razu poprawiany nie po czasie wiec nie wpadłeś SUPERMODERATORZE na to ze mogłem nadal ten post pisać bo nie byl dokończony a pisze z telefonu wiec o mądry moderatorze wiesz jak z telefonu się pisze posty . Malo tego mam skopiowany mój post i mogę tobie ponownie go wkleić dla twej analizy wiec nie pisz tutaj ze to ja cos preparuje a ty usunąłeś mój post bo była w nim między inny odpowiedz do twego postu na który najwidoczniej byl zbyt skomplikowany byś mógł na niego odpowiedzieć i uargumentować wiec postanowiłeś uznać to za OT by znikł a ty pozostał byś na swojej racji . Kto tutaj manipuluje ja czy ty ? A jezeli czegos nie możesz udowodnić to nie używaj jako argumentu bo ja swój wpis mam a ty co masz po za możliwością usunięcia kolejnego mego postu lub zamknięcia tematu ?

I dziękuję za polubienie od użytkownika którego nawet nie znam ale przekonuje mnie ze nie jestem tutaj sam . Wiec orso nie pisz bzdur na mój temat . A jak nie masz nic konstruktywnego by mi odpowiedzieć to nie odpisuj a temat sam umrze swoim czasem ale reszta użytkowników ZAINTERESOWANYCH będzie mogła sama się zapoznać lub go omijać bo nikomu nie każe go czytać .

Lambo69 i mario546 lubią to.
  7. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    na każdym forum od lat jest zasada, ze jeśli mod uczestniczy w jakiejś pyskówce, to na swój rachunek, nie moda. jeśli jest inaczej, i na dodatek rozdaje warny, to jest zwykłym małym hooykiem. tak jest wszędzie. czy tutaj tak jest, to nie wiem, bo tamten temat odpuściłem po kilku co durniejszych postach. :D

BialyGTi, MarioOL i mario546 lubią to.
  8. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Uważaj nie narażaj mu się :)

mario546 lubi to.
  9. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    hahaha f1older bardzo mnie lubi nawet miał kiedyś miłą wzmiankę w sygnaturce :D

A Ty? już polubiłeś smoda :D

10. mac_abra

mac_abra Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hornšperk
    Obserwuje aż w koszu nie wyląduje
    tap tap

11. f1older

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    ja??? jakąkolwiek wzmiankę w sygnaturce?? i to jeszcze o tobie?? chyba cię zdrowo poyebało...
    screen, albo zamilcz. :D

mac_abra i mario546 lubią to.
  12. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    niestety nie ma takiej opcji... nie ma historii sygnatur, ale pozdrawiałeś mnie i setha w sygnie przez pewien czas :D

13. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hehe akurat miałem na pienku/ i chyba nadal mam z administracją :). Ci co wiedzą to wiedzą.
    I osrso się do nich na pewno nie zalicza. Wg mnie jest spokojny itp itd. Jak coś przeszkrobiesz to zawsze pisze "dlaczego dostajesz w łeb ;)". Więc co to tych osądów to Ja nic z tego nie zauważyłem - patrząc na mój staż na forum jesteśmy tutaj "prawie" podobnie długo.

Z własnego doświadczenia wiem.., iż powinieneś się cieszyć, że sprawą nie zainteresował się ktoś inny :). Bo była by krótka piłka.

14. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Nie interesuje mnie kto cie lubi a kto nie , na twoje pytanie nie odpowiem tak jak ty nie odpowiadasz na moje za to usuwasz posty i rozdajesz warny gdy nie umiesz wybronić swego zdania lub uargumentować go . Łatwiej jest uciekać od tego i udawać ze nic się nie stało :)

15. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia

Na poczatku dodam ze pod pod postem bo jeszcze orso powie ze manipuluje . Co do tego ze mam się cieszyć ze to orso a nie kto inny jest bez podstawne SETHa zawsze lubialem jako moderatora z reszta modow tez nie mialem problemów . I nie obawiam się bana czy czegos innego to tylko forum a nie zamierzam stać jak pionek bo on jest moderatorem wiec myśli ze jest tu panem i władcom.

Nadal pozostaje przy tym co mówiłem a swojego zdania o nim nie zmienię .

16. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    hah spinasz się strasznie widzę co mam argumentować i udowadniać że piszesz nie na temat i po kilkunastu minutach zmieniasz wpis jakieś pokrętne tłumaczenie że z tel piszesz no proszę cię innych wpisów nie zmieniałeś do tej pory hah :D doczekałeś się sławy (chwilowej) na forum gratulacje :D ubaw po pachy przez to ten temat jeszcze jest ( nie ważne co mówią, ważne że mówią )

17. f1older

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    ależ pie.dolisz. :D
    lata temu mnie jakiś szczyl w randze moda zirytował. to nie byłeś ty. :D
    od tamtej pory niejeden raz pisałem w technicznych sprawach do setha, i mi nieraz pomógł. więc ani do niego, ani do ciebie nie mam żadnych ansów. bo i niby czemu, ****? a z tą sygnaturką to nie pie.dol, bo nie mam 20 lat żeby w takie rzeczy się bawić.:D
    nie siedźcie tutaj całymi dniami, to i powodów do syfu nie będzie. :D
    ale wątek obserwuję, czemu nie. :)

18. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    oO to może nicki pomyliłem. Co wy macie z tym wiekiem ?

19. f1older

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    jak będziesz w moim, to też się będziesz wku.wiał o niektóre rzeczy. :D

MarioOL lubi to.
  20. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia

Orso ja nie potrzebuje sławy czy blasku tu na forum niby czemu dzis czemu teraz a nie wczesniej ? Co masz argumentować pytasz a co niby usunąłeś? No tak to bym OT bo nie jesteś zdolny do bronienia swojej opinii i gdy w temacie QB padly argumenty i odpowiedzi zrobiles się malutki nie zdolny do odpisania wiec obrałeś strategie usunięcia postu by nie musieć odpisywać . Skacz bajki pisac i jak juz pisałem udawać ze nic się nie stało bo i tak zostałeś krętaczem i hipokryta . Tak możesz teraz poczuć się urażony jesteś hipokryta takie jest moje zdanie o tobie .

Do twojej powtórnej informacji mam prawo edytować swój post jezeli nie jest ukończony mało tego nie jesteś w stanie noc mi udowodnić a piszesz takie bzdury ze niby ja się tłumacze telefonem . Udowodnij cos potem szczekaj :)

21. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A co ja psem jestem bym szczekał ? przeginasz człowieku. Seth Ci napisał że to OFFTOP też ale ty dalej bredzisz że to nie był offtop ilu z administracji ma to samo napisać?

Wczytywanie...

Poleć forum