1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

oryginał i przeróbka - kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sezowaty, Lipiec 24, 2013.

1. Sezowaty

Sezowaty Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mój znajomy ma oryginalną konsolę i gry, normalny gracz. Jednak od pewnego czasu chciałby mieć przerobioną konsolę by zagrać w większą ilość gier, szkoda byłoby mu kasy na gry w które zagra chwilę czy coś. Więc poleciłem mu żeby znaleźć jakąś samą konsolę przerobioną z LT 3.0, nawet bez padów/kabla od zasilania bo z oryginalnej konsoli może sobie podłączać i wtedy grać na tamtej przerobionej.
    Ma on jednak konto Xbox LIVE i tu mam parę pytań:
    1. Czytałem że ban na konsolę przerobioną wcale nie oznacza bana na konto, a nawet rzadko konto jest banowane jednocześnie z konsolą. Czy to prawda?
    2. Można mieć 2 profile jednego konta na 2 konsolach?
    3. Mógłby swobodnie grać na oryginalnej konsoli przez Xbox LIVE i kiedy by chciał grać na przeróbce również na Xbox LIVE (jeśli na tej drugiej miałby profil swój)?
    4. W przypadku bana konsoli przerobionej, na oryginalnej dalej miałby swój profil i konto (jeśli nie zbanowaliby mu konta)?
    5. Czy po zbanowaniu konsoli przerobionej, ale nie zbanowaniu konta, miałby, grając już dalej tylko na oryginalnej, jeszcze jakieś szanse na ban konta?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    yyy a nie łatwiej przrobić mu tą konsole co ma ? banów za przeróbki już pare lat nie było

1 osoba to lubi.
  4. Sezowaty

Sezowaty Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mimo wszystko chciałby zachować oryginalną konsolę, zawsze w przypadku bana mógłby wrócić do niej. Sam mu radziłem żeby miał przerobioną ale nie chciałbym żeby potem miał do mnie pretensje że mu zbanowali przeróbkę, którą miał już z 2 lata oryginalną ; d
    Z resztą napęd do przeróbki kosztuje 160zł z przesyłką, +przeróbka a sama konsola przerobiona to 200-300zł, koszty niewiele się różniące. Chciałbym jednak odpowiedzi na pytania w 1 poście :)

5. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    no moim zdaniem to jest niepotrzebne wywalanie pieniędzy, ja mam swoją konsole z 6 lat mam 3.0 i gram na niej bez problemu przez live

6. nitros5

nitros5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoszczowa
    Jeśli za 200zł kupić xboxa to się mija z celem ;) Szybciej mu się zepsuje niż bana dostanie ;) Tak jak poprzednicy, praktycznie za LT 3.0 nie da się dostać bana, od chyba jeśli dobrze pamiętam 2008-10 r. nie było banów za LT

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Od października 2009

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    po drugie taki numer nie przejdzie bo razem z banem dostanie blokade na konto i na innej konsoli niz ta zbanowana nie uruchomi tego profilu, a za 200 zl to mozecie sobie PS2 kupic

Wczytywanie...

Poleć forum