1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginalane gry a przerobiony napęd

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez rockobradford, Sierpień 6, 2010.

1. rockobradford

rockobradford Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam
    Mam pytanko. Czy zdażyło się kiedyś komuś że przerobiony napęd nie czyta oryginalnych gier?Chodzi o DVD2 FORZA3.Za nic nie moge zainstalować drugiej płytki. Ani a menu ani z poziomu gry.
    Może chodzi o to że mam IX1.4? Ale przecież to oryginał!
    Proszę o pomoc bo strasznie mnie giera wciągnęła i chciałbym zainstalowac w jakiś sposób DVD2

2. Lotnik421 Xbox One

3. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    ja tak mialem zanim oddalem naped do wyczyszczenia. jest to wina lasera - nie czytal tylko oryginalnych gier a wszystkie piraty mi dzialaly. w serwisie mi powiedzieli, ze roznica miedzy oryginalnymi grami a piratami jest taka, ze oryginaly to zwykle tłoki - bach, prasa z matryca przylegnie do plyty i gra gotowa -a piraty sa nagrywane - kazdy sektor na nosniku jest odczytywany i zapisywany przez nagrywarke -i to rozni te dwa rodzaje plyt.

//edit

mi wyczyscili laser za 50,- i od tamtej pory zadna plyta mu sie nie oprze - nawet te plyty na ktorych mam muzyke a sa porysowane i nie chcial ich czytac przed czyszczeniem teraz sa odczytywane bez wiekszego problemu. pozdro

4. rockobradford

rockobradford Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    coś może w tym być tylko wydaje mi się, że gdyby to była wina lasera to różne płyty by nie działały a nie działa tylko FORZA3 DVD 2 :(

Wczytywanie...

Poleć forum