1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginalna gra - Xbox odczytał BC2 jako film

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Nikolai, Styczeń 7, 2011.

1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam. przed chwilą włączyłem konsolę, wsadziłem płytkę z BC2 i na ekranie zamiast ładowania się BC2, widniało tylko logo Xboxa360 i takie opcje - 'przewiń scene' 'poprzednia scena' itp... Czyli wychodzi na to że Xbox odczytał moje BC2 jako film :) Dało się wyjśc do interfrejsu głównego, i tam zamiast 'Zagraj w BF:BC2' było 'Odtwórz DVD' otwarłem napęd, płytke wsadziłem jeszcze raz i śmigało.

Tutaj moje pytanie - czy mam się o coś martwic? Gra oczywiście oryginalna, konsola nieprzerobiona, płyta główna Jasper z 2009.

Pozdrawiam

edit: mowa oczywiście o XBOX360 ;)

edit2: szukam także chętnych do grania w Zombies w Black Ops, kto chętny, zapraszac mnie na XBL - sevik897

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaverickPL

MaverickPL Guest

Nie masz. Po prostu konsola blednie sobie odczytala plyte. Moze jej sie laser przykurzyl, moze plyta przybrudzila, moze po prostu losowy przypadek. Jesli nie powtarza sie to notorycznie to nie ma sie czym martwic.

4. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Wyczyścić cache konsoli.

Jeśli problem jedno razowy, olać.

5. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Laser, albo pada, albo brudna płyta tak jak pisał użytkownik wyżej.

Wczytywanie...

Poleć forum