1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginalna i przerobiona konsola a rrod

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Elek93, Lipiec 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Elek93

Elek93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Londyn
    Nie jestem w temacie z przeróbką (gram na oryginałach) ale z tego co wiem to można grac tylko z płyt. Ja wszystkie gry zgrywam na dysk i napęd pracuje tylko na początku by sprawdzić czy płyta jest w środku.
    Moje pytanie brzmi:
    Czy oryginalna konsola z grami zgranymi na dysk jest mniej podatna na rroda niż przerobiona? Nie mam zamiaru przerabiać, pyta ponieważ dużo osób narzeka na awaryjność konsoli a większość tego forum ma właśnie przerobioną konsolę (to tylko moja opinia). Nie gram dużo i często, gram z po 3 godziny parę razy w miesiącu (nie dziennie).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    A co ma przeróbka do rroda? To samo jest.

4. Elek93

Elek93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Londyn
    Napisałem że z tego co wiem to po przeróbce można grać tylko w gry z napędu (nie ma możliwości zgrania takiej gry na dysk) a różnica w tym że na oryginalnym sofcie gra się z hdd. Nie wiem ile ciepla wytwarza hdd i dvd dlatego pytam.

5. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
    Przerobiona, czy nie przerobiona jest tak samo podatna na RoD. Plotki z konsolą przerobioną są takie, że laser "bardziej się męczy" - zależy, to od tego jaka płyta jest w środku. Jeżeli chcesz, to możesz śmiało przerabiać. W tym przyklejonym temacie masz coś na temat, czy przerabiać czy nie: http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/przer%D3bka-wa%AFne-wejd%BC-43546.html

6. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jest tak możliwość !!! :D

7. czarny321

czarny321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na przerobionej też można zgrywać gry na dysk, możesz dostać tylko bana jak będziesz grał online. Przerobiona czy nie przerobiona są tak samo podatne na rod.

8. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Laser się nie męczy gdyż laser po 5h jak i po 12h będzie działać tak samo...
    Ja zawsze gry zgrywam na dysk(120GB), dysk jak dysk zawsze lepiej, nie słychać płytki tylko wiatraczki, dysk wytwarza mniej ciepła niż napęd.
    A więc tylko gdy masz miejsce zgrywaj gry na dysk.

9. Elek93

Elek93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Londyn
    W takim razie temat uważam za zamknięty
    Nie odczuwam takiej potrzeby, miałem kasę na konsolę to i kasa na gry się znajdzie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum