1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginalne gry a RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Endrju91, Październik 28, 2012.

1. Endrju91

Endrju91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

jestem świeżakiem, dotychczas miałem konsolę bez przeróbki, grałem tylko na oryginałach. Gdy chciałem zrobić RGH gość schrzanił mi konsolę i tyle z tego zostało. Obecnie mam zamiar kupić nową, tym razem już przerobioną, oraz bez napędu. Wychodzi 150zł taniej, a ja mam napięty budżet, no i gość napisał, że napęd przy RGH potrzebny nie jest. Mam parę oryginałów z poprzedniej konsoli. Czytałem już dużo o przerabianiu ISO na GOD, z tym że nie wiem jak to się ma do oryginałów. Wrzucam płytkę z grą do kompa, robię ISO i później tym ISO2GOD przerabiam, a następnie przez FTP wgrywam na konsolę, tak? Proszę o pomoc, jestem w tej sprawie zielony. Moja wiedza na temat konsol ogranicza się tylko do włożenia płyty do napędu i grania :)

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    najłatwiej zrobić tak:
    sprzedaj te oryginały bo na nic Ci się już nie przydadzą, nowe obrazy gier pobierz z sieci, przerób je ISO2GOD i wrzucaj na dysk konsoli.

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    To o czym piszesz tyczy sie kopi na plytach i z nimi tak postepujesz,zeby zrobic obraz z oryginalnej gry potrzebny jest naped z xboxa z odpowiednim fw podpiety pod kompa

5. Endrju91

Endrju91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję, jeszcze parę pytań (wybaczcie, temat póki co mnie przerasta).

1. Ściągnąłem sobie grę, nieważne jaką, po wypakowaniu jest ona w formacie .dvd. To jest format do IMG burna. Da się to normalnie przerobić na ISO i wtedy dalej na GOD, będzie to działać?
    2. Nie będę miał dysku wewnętrznego, tylko podłączę swojego USBka 120GB, nie będzie to problemem przy odczytywaniu gier przez konsolę?
    3. Konsolę chce podłączyć do monitora przez kabel VGA. Jakość dużo odbiega od HD? Rozdziałka monitora to 1440x900.

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Oryginalne gry a RGH

1) ISO przerabiasz do God lub xex i dziala

2) nie

3) wiadomo jakość nie będzie jak na kablu hdmi, ale będzie w miarę dobra