1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginalne GTA 5,a stara przeróbka LT

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dalmatynczyk, Wrzesień 12, 2013.

1. dalmatynczyk

dalmatynczyk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Dość dawno nie używałem swojego xbox'a (najzwyklejsza wersja, nie żadne slimy itp), ostatni raz był on używany przy okazji premiery Assassin Creed III. Nie wiem jaką mam przeróbkę ale jak się nie mylę to LT 2.0 (assassin III w wersji "nie z sklepu" ;) działał). Jednak ostatnio kupuje tylko oryginały i tak też chce postąpić teraz przy premierze GTA 5. Tu pojawia się pytanie, czy GTA 5 będzie działać na mojej konsoli, domyślam się że od tego czasu były też jakieś update dashboardu czy mam się ich obawiać (czy np. taka Forza 3 przerobiona będzie nadal działać)?

Wczytywanie...

Poleć forum