1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginalne Skyrim spolszczenie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez atenton, Styczeń 21, 2012.

1. atenton

atenton Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem kompletnie zielony w tych sprawach i chciałbym wiedzieć czy jest jakiś sposób, żeby spolszczyć oryginalnego Skyrima na Xboxa . Dopiero w domu pokapowałem się, że mam w wersji angielskiej i tylko takowa na Xboxa jest :( . I jestem ciekawy czy jest jakiś program, sposób lub cokolwiek innego dzięki czemu mógłbym cieszyć się grą w polskiej wersji językowej . Czytałem pare tematów odnośnie tego, chyba dwa ;p, ale dotyczyły one wersji angielskiej i stąd moje pytanie :).

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukascube

lukascube Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Musisz mieć przerobioną konsolę, żeby spolszczyć niestety.

Jedyna nadzieja to, że wydadzą oryginalne spolszczenie.

Właśnie z takich powodów sprzedaje nieprzerobioną i biorę jakąś przerobioną.

4. atenton

atenton Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ehhh dzięki wielkie temat do zamknięcia w takim razie :)

Wczytywanie...

Poleć forum