1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginalny dysk 120GB czy Bevs 120/250GB.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Twori, Grudzień 29, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Twori

Twori Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam taki dylemat gdyż nie wiem co kupić. Mam oryginalny dysk 20 GB, ale potrzeba jednak mi coś większego. Co lepiej zrobić kupić nieoryginalny dysk WD Bevs 120 GB bądź 250 GB i przełożyć go zamiast mojego 20 GB do obudowy, czy kupić oryginała Microsoftu 120 GB, a mojego 20 GB sprzedać.

Pytam tak z rozsądku co byście poczynili, a także ponieważ mam obawę, że Microsoft może wypuścić bodajże aktualizację jak w przypadku kart pamięci. Iż nieoryginalne nie będą działały. Czy taka sprawa może być z HDD?

Pozdrawiam i proszę o rady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maik

Maik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Ja osobiście radzę kupić ci dysk WD Bevs sam mam dysk 20 Gb oryginalny i chce kupić większy 120 albo 250 jak ty a takie gdybanie czy wyjdzie jakaś łatka na blokowanie innych dysków to niema sensu i szczerze wątpię żeby wyszła taka łatka

4. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Co do dyskow nie wyjdzie taka latka,bo to jest nie do wykrycia w 99%(bo dysk zachowuje sie,ma nazwy jak oryginalny m$)

A jak zablokuja to m$ bedzie mial przekichane :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum