1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginalny Dysk 20GB do X360!! Tanio.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez matysking, Listopad 19, 2009.

1. matysking

matysking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Witam serdecznie.

Posiadam na sprzedaż oryginalny dysk MS w obudowie. Jest on w znakomitym stanie technicznym i bardzo dobrym wizualnym (brak jakichkolwiek otarć na obudowie, mikroskopijne ryski jedynie na tej środkowej nakładce wynikające z nomalnego użytkowania). Zdjęcia mogę przesłać na maila dla zainteresowanych. Możliwa aukcja na Allegro.

Cena jaka mnie interesuje: 95 zł.

Wysyłka: zgodnie z cennikiem poczty, pobranie/wpłata, zgodnie z zyczeniem i indywidualnym dogadaniem.

Odbiór osobisty: we Wrocławiu badź w Żarach, woj. Lubuskie. Możliwy dojazd z mojej strony w obrębie obu miast (do uzgodnienia).

Kontakt: post w temacie; PW; dla konkretnych podam telefon na PW.

Pozdrawiam i do usłyszenia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Temat wyczyszczony,odświeżony proszę tylko o posty zainteresowanych kupnem.

4. matysking

matysking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Up.

Wczytywanie...

Poleć forum